Dowiedz się co jeść aby mieć PIĘKNE I ZDROWE PAZNOKCIENa pewno każda z nas wie, że zdrowie jedzenie dobrze wpływa na nasz organizm. Złe odżywianie oraz uboga w witaminy dieta może przyczynić się do złego stanu naszych paznokci. Nie musicie wydawać pieniędzy na witaminy czy inne suplementy aby poprawić kondycję swoich paznokci. Wystarczy odpowiednio zadbać o swoją dietę i wzbogacić ją o produkty, które dobrze wpłyną na kondycję oraz poprawią stan waszych paznokci. Poniżej przedstawimy wam produkty, dzięki którym wasze paznokcie staną się zdrowe i mocne. Zapoznajcie się z poniższa listą żywnościowa, która pozytywnie wpłynie na stan waszych paznokci.

– Zielony groszek

Pomimo niewielkich rozmiarów, zielony groszek ma w sobie bardzo dużo wartości odżywczych. Jest on niezbędny w diecie jeśli chcecie poprawić stan swoich paznokci. Groszek poprawi wytrzymałość paznokci i przyspieszy ich wzrost. Zawiera on również beta-karotenu i witaminę C, a także żelazo.

– Kiełki zbóż

Kiełki zbóż posiadają witaminy z grup B, C, D oraz K. Dodatkowo posiadają dużo magnezu, wapnia, cynku, żelaza, jodu oraz fosforu. Mają w sobie spore ilości beta-karotenu oraz błonnika. Należy je spożywać przy problemach z włosami oraz paznokciami. Zawarte w kiełkach składniki bardzo dobrze wpływają na stan naszych paznokci, dodatkowo poprawiają nasze samopoczucie.

Poprzednie1 z 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − siedem =