Wiosenna Stylizacja Paznokci Lakierami Charbonne by Gabrielle Nails

Witajcie!

Kalendarzowa wiosna już zawitała, na zewnątrz również zaczyna się rozpogadzać. Ujemne temperatury powoli znikają, dzięki temu na termometrach coraz więcej kresek na plusie. Taka pogoda dała mi inspiracje do wykonania wiosennej stylizacji na moich paznokciach. Ciemne kolory, możemy odłożyć na bok, nie przydadzą się na letnie pazurki.

Wiosną zwykle malujemy paznokcie na lekkie kolory, delikatne, pastelowe. Oczywiście ich kompozycja jest dowolna. Możemy odrobinę poszaleć i wykonać bogate zdobienie na zasadzie kontrastu, bądź wykonać pastelowy manicure bez zdobienia. Ja wykonałam stylizacje z bardzo delikatnym zdobieniem.

Do jej wykonania użyłam lakierów hybrydowych marki Charbonne, które możecie kupić na stronie Gabrielle nails. Kolory, które użyłam to: 16, 23, 101, 104, 132. Mam nadzieje ze stylizacja Wam się spodoba, zapraszam do oglądania.Jeśli jesteście zainteresowane moją recenzją lakierów hybrydowych Charbonne zapraszam do wcześniejszego wpisu: Lakiery Hybrydowe Charbonne od Gabrielle Nails – Recenzja + Stylizacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *