Lakiery Hybrydowe Charbonne od Gabrielle Nails – Recenzja + Stylizacja

Witajcie!

Dzisiejszy wpis jest przeznaczony opisowi oraz recenzji lakierów Charbonne dostępnych w sklepie gabriellenails.pl

Styczność z tą marką mam po raz pierwszy. Jeśli chodzi o zamówienie to kontakt z firmą jest szybki, obsługa na wysokim poziomie, dostawa bezproblemowa, wszystko zgodne z opisem.
Produkty, które będą podlegać recenzji to 3 lakiery hybrydowe. Wybrałam pastelowe kolory (dwa róże, które niewiele się od siebie różnią oraz bezbarwny lakier z drobinkami brokatu o różnej wielkości). Poniżej znajduje się krótki opis lakierów zawierający informacje odnośnie pojemności, pigmentacji itp. Wszystkie kolory: 19, 68, 83 zaprezentowałam na wzorniku. Z lakierów 19 i 68 wykonałam stylizację, która jest bardzo delikatna ale dzięki temu świetnie sprawdzi się na każdą okazję. Klastyczna, skromna stylizacja nigdy nie wyjdzie z mody a dzięki niej nasze dłonie nabierają elegancji.

Opis lakierów:

Pojemność: 7 ml
Cena: 18 zł
Trwałość: 2-3 tygodnie
Konsystencja: optymalna
Pigmentacja: 3 cienkie warstwy
Krycie: równomiernie kryje płytkę paznokcia
Buteleczka: ciężka i stabilna
Pędzelki: nie pozostawia smug, dopasowuje się do powierzchni paznokcia
Utwardzanie: UV oraz LED
Aplikacja: bezproblemowa,
Zmywanie: usuwanie w kilka minut za pomocą acetonu, removera bez konieczności piłowania

Jestem bardzo zadowolona z produktów, są dobrej jakości. Pracując nimi nie miałam żadnych problemów, podczas aplikacji czy zmywania. Podczas nakładania lakieru nie tworzyły się smugi, bąbelki, rozwarstwienia lakieru. Lakier ładnie prezentuje się na paznokciach, jednolicie pokrywa płytkę, nie odbarwia się. Moja ocena końcowa jest jak najbardziej pozytywna, z czystym sumieniem mogę je Wam polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − dwa =