Palmowe zdobienie na paznokciach lakierami Charbonne + Porada jak dbać o dobrą kondycję naszej skóry i paznokci?

Za oknem piękna pogoda, świeci słońce, termometr pokazuje wysoką temperaturę, jednym słowem mamy wyczekiwane, upragnione lato. Każda kobieta oczywiście dba o szczegóły i nawet swoje paznokcie dopasowuje do pory roku. W tym sezonie modne są pastele oraz neony, wzbogacone niekiedy o delikatne zdobienie. Wśród wzorków górują palmy, owoce i motyle. To właśnie one są hitem tego lata. Oczywiście sposób wykonania zależy od wodzy naszej wyobraźni oraz zdolności.


Ja pokusiłam się o wykonanie palmy, to właśnie ten wzorek przypadł mi do gustu tego lata, zakochałam się w nim. Jego wykonanie nie zajmuje wiele czasu, co jest bardzo dużym plusem. Wzorek namalowałam na paznokciu na którym wcześniej wykonałam ombre.

Spowodowało to, że paznokcie stał się dość bogaty, wiec na pozostałych paznokciach nie tworzyłam dodatkowo żadnego zdobienia. Jednak żeby nie było za nudno pobawiłam się odrobinę kolorami, czego efekt możecie zobaczyć poniżej.

Całość stylizacji wykonałam produktami Gabrielle Nails, konkretnie hybrydami Charbonne. Bardzo dobrze pracowało mi się na tych kosmetykach. Podczas tworzenia ombre nie miałam większych problemów. Przejście kolorów jest płynne, dzięki dobrej pigmentacji lakierów. Jeśli jesteście zainteresowane moją recenzją produktów Charbonne zapraszam na wpis :

Lakiery Hybrydowe Charbonne od Gabrielle Nails – Recenzja + Stylizacja , tam wszytko szczegółowo opisałam.

Do wykonania poniższej stylizacji użyłam kolorów:

 

Jak dbać o dobrą kondycję naszej skóry i paznokci?

Ja pokusiłam się o przetestowanie produktów natural mojo, które zawierają ważne witaminy i minerały odpadające za wygląd naszej skóry, włosów, paznokci oraz oczyszczają organizm. Wybrałam zestaw Majestic Beauty, w którego skład wchodzi:

  • True Beauty
  • Red Beauty
  • Skin Beauty

True Beauty już przetestowany, ma słodki smak owoców leśnych. Wieloowocowa herbatka Red Beauty już się parzy, ciekawa jestem jej smaku ☺️

‼️‼️Na hasło PAZNOKCIOWO macie 25% rabatu na cały asortyment sklepu Natural Mojo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *