Wiosenna Stylizacja Paznokci Lakierami Hybrydowymi Charbonne od Gabrielle Nails – Opis Lakierów + Recenzja

Witajcie! 🙂

W dzisiejszym wpisie chciałabym się z Wami podzielić opisem paczuszki, która niedawno do mnie dotarła. Zawartość przesyłki to oczywiście lakiery hybrydowe, marki Charbonne ze sklepu Gabrielle nails.

Na moim bogu znajdziecie już wpis recenzujący lakiery oraz sklep. Dla tych którzy jeszcze go nie widzieli: https://modnepaznokcie.pl/lakiery-hybrydowe-od-gabrielle-nails/.

W podlinkowanym wpisie znajdziecie szczegółowy opis lakierów dotyczący: krycia, pigemtacji itp., więc nie będę tego powielać. Opisałam również proces zamówienia: kontakt ze sklepem, czasem wysyłki, jeśli ktoś chce poznać szczegóły to zapraszam do lektury.

Moja kolekcja hybryd Charbonne powiększyła się o 7 lakierów, które poniżej przedstawiłam. Bardzo lubię ciepłe i żywe kolory, więc takie też wybrałam. Na zdjęciach zaprezentowałam całą moją kolekcję lakierów. Wszystkie kolorki umieściłam na wzorniku, by je lepiej zaprezentować.

Lakiery które wybrałam to: 24, 80, 57, 109, 110, 37, 107.
Lakiery które już posiadałam to: 83, 19, 68.Wzorując się powyższym zdjęciem numerki kolorów rozpoczynając od prawej strony: 83, 19, 68, 24, 08, 57, 109, 37, 110, 107.
Do stylizacji wybrałam ciepłe, radosne kolory, na moich dłoniach zawitała wiosna! Użyłam kolorów 083, 107, 109, 110.

 

Krótkie podsumowanie

Zamówienie ze sklepu przyszło błyskawicznie, zawartość paczuszki była nienaruszona. Aplikacja była bezproblemowa, lakier nie pozostawia smug, równomiernie zastyga w lampie. Hybrydę ściągnąć można przy pomocy acetonu removera bez konieczności piłowania. Jestem zadowolona z paczuszki, więc jak najbardziej polecam sklep oraz produkty.

1 Komentarz

  1. Fajne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + 7 =