Delikatne Paznokcie Lakierami Hybrydowymi Charbonne od Gabrielle Nails – Idealne na Jesień!

Witajcie! W tym poście przychodzę do Was z pierwszą jesienną stylizacją w tym sezonie. Piękne lato niestety powoli się kończy z czego chyba nikt nie jest zadowolony. Dzieci wkrótce pójdą do szkoły, dorośli już zapewne wykorzystali urlop. Dlatego pomyślałam, że wykonam manicure hybrydowy właśnie w jesiennym stylu. Lato kojarzy się z neonami, zabawą kolorami, wieloma wzorkami. Jesień zaś z bardziej stonowanymi kolorami, pastelami a nawet z manekin manicure.Delikatnie pomalowane paznokcie są zawsze eleganckie, pasują do każdej okazji. Można je oczywiście nieco urozmaicić i sprawić by nie były zbyt nudne. Obecnie na rynku dostępne jest wiele ozdób, pyłków, które możemy użyć, ja właśnie z nich skorzystałam. Starałam się jednak nie przesadzić i stworzyłam bardzo delikatna stylizacje.

Została ona w całości wykonana produktami dostępnymi w sklepie Gabrielle Nails, mowa konkretnie o hybrydach Charbonne. Jeśli jesteście zainteresowani moją recenzja tych produktów, zapraszam do posta, który znajduje się już na moim blogu: Lakiery Hybrydowe Charbonne od Gabrielle Nails – Recenzja + Stylizacja

Do wykonania stylizacji użyłam:

Świetnie zdaje sobie z tego sprawę, że kolory są bardzo podobne wiec napiszę Wam, który zaaplikowała na poszczególny paznokieć.

  • Lakier 83 został użyty na paznokcie palca wskazującego, środkowego oraz kciuka.
  • Lakier 103 został użyty na paznokcie palca serdecznego na który następnie nałożyłam efekt kameleon na Top dry.
  • Lakier 47 został użyty na paznokcie palca małego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *