Zestaw do manicure hybrydowego Pierre René + 2 stylizacje!

W tym poście chciałabym wystawić recenzję lakierów hybrydowych oraz lampy marki Pierre René. Najpierw przejdę do opisu lampy, później do prezentacji lakierów. Lampa jest 6-watowa, służy do utrwalania żeli oraz lakierów światło – utwardzalnych. Czas utwardzania to 30 sekund, co jest jej wielką zaletą. Duży plus to jej wielkość, jest bardzo mała, co ułatwia przechowywanie i transport.Teraz nieco o lakierach hybrydowych. Lakiery znajdują się w czarnej lśniącej buteleczce, która przykuwa wzrok, lecz to nie najważniejsze, przejdę do recenzji jej zawartości. Konsystencja lakieru jest prawidłowa, nie ma problemu z jej rozprowadzaniem, kolor jest jednorodny, nie rozwarstwia się, nie pozostawia smug. Dwukrotne pomalowanie kolorem w zupełności wystarcza. Cena kosmetyku to 24,99 zł za 11ml! Jest to bardzo przystępna cena!

Ja otrzymałam zestaw niezbędny do wykonania jak i ściągnięcia paznokci hybrydowych, czyli:

Lampę

2

1

Lakiery: 01(Black Pearl), 02(Purple Roses), 03(Perfect Nude), 12(Coralish), 16(Sky Blue)

3

Base, Top, Primer

4

Cleaner, Aceton

5

6

Poniżej przedstawiam dwie stylizację które udało mi się wykonać za pomocą produktów wymienionych powyżej. Do pierwszej stylizacji użyłam kolorów 01, 02 a do drugiej 03, 16. Miłego oglądania!

7

8

9

10

Krótkie podsumowanie!

Przygoda z lakierami marki Pierre René bardzo mi się spodobała i zamierzam ją kontynuować – wzbogacę moją kolekcje o kolejne lakiery tej marki. Cena i zawartość jak najbardziej zachęca! W tych lakierach najbardziej podoba mi się to, że mam paznokcie „z głowy” na 2 tygodnie i nie muszę się martwić, że coś odpryśnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 4 =