Zasady zdobienia krótkich paznokci – mini poradnik

Dzisiejszy post na pewno zainteresuje wiele z was, ponieważ wiele dziewczyn nosi krótkie paznokcie i chce aby nawet jeśli nie mają długości takiej jak byśmy chciały wyglądały ładnie i zadbanie. Problem tkwi w ozdobieniu tak małej powierzchni paznokcia. Przedstawię wam kilka zasad na schludne ozdobienie krótkich paznokci oraz sposobów jak ukryć pewnie niedoskonałości.Krótkie paznokcie mają bardzo małą powierzchnię co oferuje nam mało miejsca na ich ozdobienie, dlatego też musimy uważać aby wzorków i ozdób nie było za dużo. Trzeba zachować umiar ponieważ duża ilość detali będzie wyglądać nieelegancko i nieestetycznie.

Uważać również musimy na to aby optycznie nie skrócić i nie poszerzyć paznokci. Nieodpowiednie rozmieszczenie ciemnych i jasnych kolorów oraz dodatków (ozdób) może sprawić, że nawet długie i smukłe paznokcie będą wyglądać na szersze i krótsze niż są.

1. Manicure – od niego warto zacząć, dobrze zadbane i wypielęgnowane krótkie paznokcie same w sobie wyglądają zachwycająco. Należy delikatnie odsunąć skórki lub w ostateczności je usunąć. Takim zabiegiem możemy wydłużyć nasze pazurki nawet o 2 milimetry. Jeśli posiadamy szerokie paznokcie najkorzystniej nadać im owalny kształt co spowoduje, że będą wyglądać na smuklejsze i dłuższe.

1

Poprzednie1 z 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 5 =