Świąteczna Stylizacja Paznokci Produktami Este Group Colorista + Recenzja

Witajcie!

W tym poście zaprezentuje Wam produkty, które otrzymałam w tym tygodniu. Paczka zawierała produkty Este Group. Post będzie zawierał prezentacje, opis otrzymanych produktów oraz wykonanie stylizacji z ich użyciem. Lakiery hybrydowe nie będę podlegały recenzji ponieważ na moim blogu znajduje się już kilka wpisów zawierających szczegółowy opis tych produktów (pojemność, cena, wydajność itp.) wiec w tym poście nie będę tego powielać. Oczywiście jeśli któraś z Was jest zainteresowana recenzją lakierów zapraszam do lektury wcześniejszych postów.Od niedawna lakiery Colorista można kupić również w mniejszych bardziej poręcznych buteleczkach. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu Este ponieważ ceny są bardzo atrakcyjne. Fajne inspiracje na paznokcie możecie znaleźć na Facebooku Este Group.

W paczce znajdowało się:
  • lakier hybrydowy C52
  • lakier hybrydowy C49
  • żel art nail white
  • żel budujący white
  • pędzelek do zdobień
  •  akryl
  •  brokat HP6
  • disco dosty
Opis stylizacji

Stylizacja którą wykonałam zawiera produkty wymienione powyżej czyli lakier C52 oraz te które posiadam już w mojej kolekcji czyli 65 i 104. Zdobienie wykonałam żelem art. Do wykonania śnieżynek użyłam otrzymanego pędzelka, gotowy wzorek delikatnie sprószyłam akrylem i utwardziłam w lampie. Wzorek „ala choinka” wykonałam robiąc kropeczkami z żelu art na topie matowym aby go uwidocznić i wyeksponować.

Recenzja pędzelka i żelu

Produkty bardzo mi się spodobały, spełniają moje oczekiwania. Pędzelek jest naprawdę dobrej jakości. Bardzo dobrze mi się nim pracowało z pewnością wykonam nim jeszcze nie jedno zdobienie. Świetnie nadaje się do precyzyjnych zdobień, wykonywania szczegółów, detali. Jednym słowem spisze się na medal podczas wykonywania zdobień świątecznych. Żel ma gęstą konsystencję, nie rozlewa się, jest mega zwarty. Pozwala na wykonywanie precyzyjnych wzorków. Tworzenie śnieżynek z tym żelem to pestka!

1 Komentarz

  1. Świetne paznokcie, zapewne będą pasowały do każdej sukienki :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 5 =