Stylizacja Paznokci Przy Użyciu Produktów Sklepu ESTE Marki COLORISTA
Cześć!

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie opisowi i recenzji produktów sklepu Este. Przyszła do mnie pięknie zapakowana paczuszka w której znajdowało się kilka lakierów oraz ozdób. W tym poście oczywiście zaprezentuje Wam otrzymane produkty przy użyciu zdjęć, opisu oraz recenzji. Powinno Wam to przybliżyć ich jakość, rzeczywisty efekt oraz czy warto zakupić te produkty.

Z sklepu Este otrzymałam już kilka paczek i jak na razie z każdej byłam zadowolona. Produkty były dobrze i solidnie zapakowane a ich jakość na wysokim poziomie. Oczywiście wszystko opisałam na blogu, więc zapraszam do wcześniejszych postów. Z produktami marki Colorista mam styczność nie od dziś, śledzę na bieżąco ich sklep w którym ostatnio pojawiło się wiele nowości, więc zapraszam do odwiedzenia strony internetowej hurtowni. Na chwile obecną na stornie jest promocja, więc tym bardziej zapraszam do odwiedzenia strony i korzystania : estesklep

W paczce znajdowało się:

– Top ultimate
– Lakier hybrydowy nr C42
– Lakier hybrydowy nr CN37
– Lakier hybrydowy nr CP24
– Akryl do zdobień i matowienia
– Brokat PEARL DUST nr HP2
– Brokat PEARL DUST nr HP3
– Disco dotsy

Z otrzymanych produktów wykonałam dwie stylizacje. Starałam się użyć jak najwięcej produktów żebyście mogły zobaczyć jak prezentują się na paznokciach. Użyłam również produktów Colorista, które posiadam już w mojej kolekcji, ponieważ świetnie komponowały się z tymi, które otrzymałam.

Poprzednie1 z 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + 15 =