Stylizacja Paznokci z Wykorzystaniem Lakierów Marki MakeAR – 2 stylizacje + RecenzjaCześć!

W dzisiejszym poście chciałabym zaprezentować Wam paczkę, którą otrzymałam od MakeAR, w której znajdowały się lakiery hybrydowe. Na stronie znajdziecie już wpisy, które dokładnie opisują lakiery: konsystencję, pigmentację itp. oraz ich recenzję więc w tym poście nie będę tego powielać.

Moja kolekcja lakierów MakeAr stale się powiększa, tym razem postawiłam na letnie, ciepłe, wyraziste kolory. Lakiery namalowałam na wzornik, żebyście mogły zobaczyć jak się prezentują.

Lakiery świetnie się u mnie sprawdziły, jestem nim bardzo zadowolona. Utrzymują się na moich paznokciach bez problemu trzy tygodnie. Nie odbarwiają się i nie odpryskują. Ważnym elementem, przez który lakiery MakeAr wyróżniają się spośród innych jest również ich opakowanie. Na górze buteleczki namalowany jest odcień, który znajduje się w środku oraz numerem lakieru. Usprawnia to pracę u dużym stopniu. Tu link do lakierów: http://makear.pl/

Otrzymałam 7 lakierów hybrydowych oraz top no wipe. Lakiery które otrzymałam:
-612
-510
-811
-813
-812
-610
-539

Do wykonania pierwszej stylizacji użyłam lakierów nr: 813, 610, 811, 510 oraz 710 który znajdował się już w mojej kolekcji. Na dwóch paznokciach znajduje się ombre, niestety nie udało mi się tego uchwycić na zdjęciach. Na tych paznokciach użyłam właśnie lakieru 710, ma on drobinki brokatu, dzięki temu paznokcie mienią się w słońcu.

 

Do wykonania drugiej stylizacji użyłam lakierów nr: 813, 539, 811, 510.

2 komentarze

  1. Pięknie się prezentują na Twoich paznokciach lakiery MAKEAR.

    • Dziękuję bardzo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 5 =