Stylizacja Paznokci Lakierami Marki Victoria Vynn + Recenzja

W tym poście chciałabym zaprezentować Wam produkty marki Victoria Vynn. Wpisów z kosmetykami tej firmy nie znajdziecie na moim blogu, ponieważ recenzuje je po raz pierwszy, więc tym bardziej zapraszam do lektury. Na początek parę słów o marce. Wcześniej nie miałam styczności z produktami wymienionej wyżej firmy. Ich baza produktów jest bardzo duża, więc każda z was z pewnością znajdzie coś dla siebie. Kolory są bardzo ładne, niemalże każdy mi się podoba i z pewnością w przyszłości znajdą się na moich paznokciach. Link do strony znajdziecie tutaj Victoria Vynn

Kilka słów o buteleczce i zapakowaniu produktu. Każdy lakier ma nadrukowany swój kolor i numer na górze nakrętki, dzięki czemu bez problemu można go znaleźć i odróżnić od innych. Uławia to i usprawnia naszą pracę. Lakiery które otrzymałam, były solidnie zapakowane, dzięki temu ich zawartość nie została naruszona podczas transportu. Jest to bardzo ważne, ponieważ ani buteleczka ani zawartość nie była naruszona bądź uszkodzona.

Produkty które otrzymałam:
– Mega Base
– Top
– Lakier hybrydowe nr: 135, 126, 134
– Podkładkę gumową

Lakier numer 135:

Lakier numer 134:

Lakier numer 126:Opis lakierów:
Pojemność: 8 ml
Cena: 35 zł
Trwałość: powyżej 2 tygodni
Konsystencja: bardzo dobra
Pigmentacja: bardzo dobra (1-2 cienkie warstwy, max 3)
Krycie: równomiernie kryje płytkę paznokcia
Buteleczka: smukła, stabilna
Pędzelki: płaski, nie pozostawia smug, dopasowuje się do powierzchni paznokcia
Czas utwardzania: lampa LED – 30-40 sekund /lampa UV – 2 minuty
Aplikacja: łatwa – jak w przypadku zwykłego lakieru
Zmywanie: usuwanie w kilka(7- 10) minut za pomocą acetonu, removera bez konieczności piłowania

Do wykonania poniższej stylizacji użyłam koloru 134. 

Recenzja

Lakiery są bardzo dobrze napigmentowane, wykonując stylizację nałożyłam dwie cienkie warstwy koloru 134. Zazwyczaj podczas aplikacji lakierów innych marek potrzeba 3-4 warstwy, przez to w tym wypadku zużywamy o wiele mniej produktu i starcza on nam na dłużej.

Konsystencja jest bardzo dobra, sprzyja rozprowadzaniu, w żadnym stopniu go nie utrudnia. Podczas nakładania kosmetyku nie tworzą się bąbelki powietrza, pędzelek nie pozostawia smug, równomiernie rozprowadza lakier po płytce paznokcia. Wybór gamy kolorów jest bardzo duży. Trwałość jest również na wysokim poziomie. Wydaje mi się ze po tej recenzji nie trudno domyśleć się, że jestem zadowolona z tych lakierów i jak najbardziej je wam polecam, jestem pewna, że już wkrótce moja kolekcja dalej powiększy się o nowe kolorki:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × trzy =