Stylizacja Paznokci Produktami Marki MakeAR + Recenzja


Witajcie!

W tym poście zaprezentuje Wam produkty, które otrzymałam pod koniec ubiegłego tygodnia. Post będzie zawierał prezentacje, opis otrzymanych produktów oraz wykonanie stylizacji z ich użyciem. Kosmetyki, które będę podlegały recenzji są firmy MakeAr. Na moim blogu znajdziecie już kilka wpisów zawierających szczegółowy opis tych produktów (pojemność, cena, wydajność itp.) wiec w tym poście nie będę tego powielać.

Paczka którą otrzymałam zawierała:
– lakier 813,
– lakier 516,
– lakier 734,
– lakier S21,
– żel 3D Z07
– żel G05
– pastę żelową X01

Z otrzymanych produktów jestem MEGA zadowolona. Zarówno z lakierów jak i żeli. Lakierów hybrydowych MakeAr mam już wiele, mają super pigmentację i konsystencje. Świetnie prezentują się na paznokciach. Gama kolorystyczna jest bardzo, bardzo bogata, bez wątpienia każda z Was znajdzie coś dla siebie. Kolorki są charakterystyczne, rzucają się w oczy, świetnie prezentują się na paznokciach. Żele z MakeAr testowałam pierwszy raz i jestem z nich również zadowolona. Mają gęsta konsystencje, ułatwia to budowanie paznokcia. Na sam koniec recenzji pozostawiałam pastę do zdobień z której jestem bardzo zadowolona. Umożliwia stworzenie ciekawych zdobień, których z pewnością nie udałoby się wykonać zwykłym lakierem, bądź byłoby to bardzo czasochłonne. Pasta nie rozlewa się jak zwykły lakier, ma gęstą konsystencje, wiec polecam ten produkt, dla tych z Was które lubią tworzyć różne wzorki, ponieważ usprawnia to prace.

Do wykonania poniższej stylizacji użyłam żelu G05 aby przedłużyć płytkę paznokcia. Następnie użyłam lakierów S21, 734 , oraz lakieru 517 którego posiadałam już w mojej kolekcji. Zdobienia wykonałam pastą X01.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *