Stylizacja Paznokci Lakierami NaiLac + Recenzja

Witajcie!

W tym poście zaprezentuje Wam produkty, które otrzymałam pod koniec ubiegłego tygodnia. Post będzie zawierał prezentacje, opis otrzymanych produktów oraz stylizacji wykonaną z ich użyciem. Kosmetyki, które będą podlegały recenzji są firmy Nailac. Po raz pierwszy na moim blogu pojawia się post opisujący tą markę wiec tym bardziej zapraszam! Pracować na tych produktach też będę po raz pierwszy ponieważ wcześniej nie miałam z nimi styczności, czego teraz żałuje ale tego dowiecie się w recenzji, więc nie będę nic więcej zdradzać!


Paczka którą otrzymałam zawierała:

  • lakier Nailac 261
  • lakier Nailac 268
  • lakier Nailac 269
  • lakier Nailac 271
  • lakier Nailac 272
  • olejek do skórek i paznokci
  • próbki zapachów oraz kremów

Opis produktów
Olejek ma przepiękny zapach, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak przyjemnych zapachem! Tak bardzo mi się spodobał, że ciągle nawiązałam nim skórki gdy tylko się wchłoną Ma intensywny zapach, który długo się utrzymuje. Nadaje estetyczny wygląd skórkom jednocześnie je nawilża . Naprawdę bardzo polecam jego zakup, na pewno tego nie pożałujecie.

Lakiery hybrydowe bezproblemowo się aplikują, nie pozostawiają smug, równomiernie pokrywają płytkę paznokcia, nie rozlewają się, bezproblemowo zastygają w lampie. Są dobrze napigmentowane, 2 warstwy lakieru w zupełności wystarczą by zyskać 100% krycie. Pojemność hybryd to 7 ml. Buteleczka jest stabilna i ciężka, co czyni ją odporną na jakiekolwiek uszkodzenie.

Praca z otrzymanymi produktach była bardzo przyjemna. Lakiery świetnie nadają się, zarówno dla doświadczonych stylistek jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hybrydą. Jak wyżej napisałam aplikacja jest bezproblemowa, pigmentacja na wysokim poziomie także bez wahania mogę Wam polecić firmę Nailac. Moja kolekcja tych lakierów z pewnością się powiększy.

Niestety do wykonania stylizacji nie udało mi się użyć wszystkich kolorów, jednak wszystkie namalowałam na wzornik więc możecie sobie je obejrzeć. Do stylizacji użyłam lakierów: 272, 261, mam nadzieje, że Wam się spodobaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *