Stylizacja Paznokci Krok po Kroku z Wykorzystaniem Produktów AllePaznokcie

Dzisiejszy post zawiera opis krok po korku, pokazujący jak wykonać proste i delikatne zdobienie przy użyciu produktów Allepaznokcie. Tegu typu instrukcje są bardzo przydane, właśnie dzięki nim łatwiej wykonać wiele wzorków. Czasem wydaj się, że niektóre wzorki są dla nas nieosiągalne, lecz gdy mamy instruktaż krok po kroku, gdzie wszystko jest dokładnie zaprezentowane, stają się one o wiele prostsze i wykonalne. Co prawda może nie za pierwszym razem, lecz praktyka czyni mistrza.W opisie i na zdjęciach zaprezentowałam produkty, które wykorzystałam do wykonania zdobienia. Przebieg procesu manicure przedstawiłam w szczegółowej instrukcji również przy pomocy zdjęć i opisów. Wszystko starłam się przekazać jak najbardziej prosto i zrozumiale. Zdobienie, które wykonałam jest bardzo proste do odtworzenia, więc każda z Was sobie z nim poradzi. Nie wymaga ono wiele zdolności ani praktyki w malowaniu. Można go wykonać w bardzo krótkim czasie, co jest jego dodatkowym plusem.

Produkty marki Allepaznokcie użyte do wykonania stylizacji:

• Base by Moll


 Lakier hybrydowy by Molly nr: 01, 47


 • Pędzelek z sondą


• Ozdoby nr 25


 • Nitka do zdobień 02


 •  Nabłyszczacz

 

♥ Instrukcja krok po kroku

1. Paznokcie odpowiednio przygotowałam: odsunęłam skórki, płytkę delikatnie spiłowałam blokiem polerskim, przemyłam cleanerem, nałożyłam bazę Allepaznokcie by Molly, utwardziłam w lampie.

2. Na każdy paznokieć nałożyłam dwie cienkie warstwy koloru 47, każdą utwardziłam w lampie, przemyłam cleanerem.

3. Najpierw wykonałam wzorek na palcu serdecznym. Przy pomocy pędzelka namalowałam trójkąt lakierem 01. Nie wymaga on dużej precyzji, ponieważ na jego obwód będą naklejone tasiemki. Ważne jest jednak to by był symetryczny.

4. Ucięłam dwie nitki 02, każdą z nich aplikowałam w ten sam sposób. Przy pomocy sondy przymocowałam punktowo nitkę tuż przy skórce paznokcia, tak by pozostała jej część była o powietrzu, następnie nakierowałam ją tak by była skierowana zgodnie z bokiem trójkąta. Gdy kierunki nitki i boku trójkąta były zgodne, przymocowałam ją do paznokcia, nadmiar usunęłam nożyczkami.

5. Podczas aplikacji kolejnych nitek postępowałam tak samo. Na zdjęciu zaprezentowałam, jak wyglądają nitki przed i po odcięciu nadmiaru.

6. Następnie wykonałam ozdoby na palcu środkowym. Nałożyłam top, utwardziłam lampie, następnie dalej nałożyłam top lecz tak, jak to zaprezentowałam na obrazku. Przy pomocy sondy nałożyłam ozdoby z karuzeli nr 25, wówczas utwardziłam w lampie.

7. Na pozostałe 4 paznokcie nałożyłam Top i utwardziłam w lampie.1 Komentarz

  1. ❤️❤️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *