Srebrny Efekt Tafli/Lustra z Użyciem Lakierów Colorista

Witajcie!
W tym poście chciałabym zaprezentować wam produkty z hurtowni Este, które otrzymałam. Ten post chciałabym poświęcić na prezentacje otrzymanego produktu, krótkiego opisu wyjaśniającego jego aplikację oraz stylizację, którą udało mi się wykonać z jego użyciem. Mianowicie miałam przyjemność przetestować produkt: efekt tafli inaczej efekt lustra który zaczyna górować na naszych paznokciach tej jesieni. Szczerze przyznam, że świetnie prezentuje się na paznokciach, nadaje im wyrazistości i uniwersalności, zresztą same przekonacie się, gdy obejrzycie stylizację, którą przygotowałam, używając właśnie tych produktów.5

Jak wygląda aplikacja?
Jest ona bardzo prosta, wręcz banalna, każda z was bez problemu sobie z nią poradzi. Aby wykonać efekt lustra niezbędne jest: base, obojętne jaki kolor lakieru, produkt który po utwardzeniu w lampie nie posiada warstwy dyspersyjnej, top.
Ja tworząc swoją stylizację użyłam produktów z hurtowni Este, więc opis step by step aplikacji efektu lustra oprę na produktach tej marki.

Krok 1: Nałożyłam cienką warstwę bazy i utwardziłam w lampie.

Krok 2: Nałożyłam warstwę lakieru 033(czarny) i utwardzamy w lampie. Powtórzyłam czynność.

Krok 3: Przemyłam płytkę paznokcia cleanerem, nałożyłam cienką warstwę produktu base/top efekt tafli i utwardziłam w lapmie.

Krok4: Nabierałam niewielką ilość efektu tafli(mirror) za pomocą pacynki i delikatnie rozcierałam do momentu uzyskania jednolitej, nieprześwitującej warstwy.

Krok 5: Nałożyłam top i utwardziłam w lampie.

Gotowe!

Do poniższej stylizacji użyłam jak już wspominałam produktów z hurtowni este marki Colorista a mianowicie:

– base
– lakier nr 033 (czerń)
– base/top efekt tafli
– pyłek efekt tafli (mirror) Silver
– top

1

2

3

4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa + piętnaście =