Sposób na idealnie pomalowane paznokcie

Każda z nas chciałaby mieć idealnie pomalowane paznokcie, bez żadnych niedociągnięć i wyjechań. Jednak nie zawsze nam to wychodzi tak dobrze jak byśmy chciały. Dziś pokaże wam co zrobić aby wasze paznokcie wyglądały perfekcyjnie, przy użyciu starego gęstego lakieru.1. W pierwszym etapie przecieramy nasze paznokcie wacikiem, aby je odtłuścić i usunąć z nich wszystkie zabrudzenia.

2. Następnie wybieramy lakier którym chcemy pomalować paznokcie i dodajemy do niego jedną kropelkę wzmacniacza do lakieru. Wzmacniacz przywróci Twój stary gęsty lakier do życia. Po dodaniu kropelki zakręcamy lakier i obracamy delikatnie butelkę w rękach przez 30 sekund. Po upływie czasu nasz lakier jest jak nowy.

3. Przechodzimy do malowania. Po odkręceniu lakieru wycieramy pędzelek o ścianki buteleczki aby nie było go na nim zbyt dużo i malujemy nasze paznokcie. Pamiętajcie alby nie dojeżdżać całkiem do skórek tylko zostawić malutką przerwę, wtedy nasze paznokcie będą jeszcze lepiej wyglądały.

4. Po nałożeniu dwóch warstw lakieru używamy pędzelka namoczonego w acetonie i usuwamy nim nasze wyjechania. Pamiętajcie żeby pędzelek lekko odsączyć w wacik aby nie był za bardzo mokry.

5. Kolejnym krokiem jest nałożenie na paznokcie nabłyszczacza.

6. W ostatnim kroku nakładamy na nasze skórki oliwkę i rozprowadzamy ją palcem co sprawi, że będą wyglądać schludnie i zdrowo.

A oto efekt końcowy. Mam nadzieję, że wam się podoba.

Zdjęcia: cutepolish

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + osiemnaście =