ŚLUBNE PAZNOKCIE Top 20+ Eleganckich i Delikatnych Inspiracji dla Przyszłej Panny MłodejŚlub i wesele to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Wielkie przygotowania, suknia ślubna, sala weselna, zespół, kwiaty, tego wszystkiego jest tyle, że czasem aż ciężko to ogarnąć. Chcielibyśmy wam trochę pomóc przy wyborze ślubnych paznokci.

Przygotowaliśmy dla was galerię, która zawiera piękne i eleganckie inspiracje na ślubne paznokcie. Galeria skierowana jest szczególnie do Pań, które już nie długo ubiorą białą suknię, welon i będą wspólnie z ukochanym przeżywać swój ważny dzień:)

Kochane, zapraszam do zapoznania się z poniższą galerią, być może któraś inspiracja wpadnie wam w oko i zagości na waszych paznokciach w tym wyjątkowym dniu!

Tutaj znajdziecie więcej inspiracji na ślubne paznokcie:

20 Subtelnych i Eleganckich Inspiracji na Ślubne Paznokcie

16 propozycji na ciekawy ślubny manicure

Najciekawsze Inspiracje na Ślubny Manicure [GALERIA]

Poprzednie1 z 12

1 Komentarz

  1. Za pół roku biorę ślub i szukam idealnego pomysłu na paznokcie. Uważam, że są piękne paznokcie doskonale uzupełnią każdą stylizację, a jak wiadomo każda panna młoda chce wyglądać idealnie 🙂 Mam białą subtelną sukienkę i myślę, że najlepszą opcją dla mnie będzie różowo-białe ombre. Wygląda bardzo delikatnie i na pewno pasowałoby do mojej sukienki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 9 =