Silne i zdrowe paznokcie dzięki bazie proteinowej

Nie ma nic przyjemniejszego niż piękne, zadbane paznokcie. Niestety, wiele kobiet boryka się z problemem łamliwości i rozdwajania się płytki. Istnieje jednak sposób na poprawę jej kondycji – baza proteinowa. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom pozwala ona na wzmocnienie paznokci i zapewnia im elastyczność, regenerację oraz odpowiednie odżywienie i nawilżenie. W tym artykule dowiesz się więcej o bazie proteinowej oraz o tym, jakie korzyści niesie ze sobą jej regularne stosowanie.Stosowanie bazy proteinowej – najważniejsze zalety

Korzystanie z bazy proteinowej to gwarancja wzmocnienia płytki, co minimalizuje ryzyko złamań i rozdwajania się. Jej regularne stosowanie poprawia elastyczność paznokci i regeneruje uszkodzenia. Co więcej, baza proteinowa przyspiesza wzrost silnej i zdrowej płytki, zmniejsza ryzyko powstania grzybicy paznokci oraz zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie zarówno paznokci, jak i skóry dłoni. Systematyczne stosowanie bazy proteinowej przynosi zatem wiele korzyści, z których po prostu żal nie skorzystać!

Baza proteinowa Indigo Nails – co warto o niej wiedzieć?

Chcesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi paznokciami? Spróbuj więc bazy Indigo Protein Base Removable – https://www.indigo-nails.com/protein-base-removable-13ml. Charakteryzuje się ona:

  • średnio gęstą konsystencją, ułatwiającą aplikację i minimalizującą ryzyko zalania skórek
  • wysoką zawartością protein z jojoba w składzie, co dodatkowo wpływa na kondycję paznokci.
  • bardzo wysoką trwałością, dzięki której utrzymuje się na paznokciach do 4 tygodni.
  • całkowitą rozpuszczalnością w removerze.

Baza proteinowa Indigo może być stosowana jako podkład zarówno do stylizacji hybrydowych, żelowych, jak i klasycznych. Może również zastąpić Perfect Base przy tworzeniu podstawy do manicure’u żelowego.

Dlaczego stosowanie Protein Base Removable daje takie efekty? Wszystko dzięki temu, że tworzy ona warstwę odporną na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki zewnętrzne, co dodatkowo wpływa na kondycję paznokci. Dzięki temu odrastająca płytki jest silniejsza i nie rozdwaja się.

Szeroki wybór baz Indigo Nails

Jeśli marzysz o pięknych i mocnych paznokciach, warto zainwestować w bazę proteinową Indigo. Ponadto marka ta oferuje również inne bazy hybrydowe, takie jak: baza mineralna dostępna w różnych kolorach, Liquid Base, Whitemin Base, Removable Cover Base Very Cool, baza do pedicure’u oraz Effect Base. Wszystkie z nich oferują wiele korzyści dla paznokci i skóry dłoni. Gorąco zachęcamy do ich wypróbowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + dwa =