Błyskawiczny manicure hybrydowy z Semilac 5w1

Manicure hybrydowy stanowi stałą część codzienności wielu z nas – dzięki prostocie wykonania i niebywałej trwałości tej metody lakiery hybrydowe właściwie niemalże wyparły już swoje odpowiedniki wykorzystywane w tradycyjnym manicure. Producenci nie ustają w wysiłkach, aby cały ten proces uczynić dla nas jeszcze łatwiejszym, stąd też na rynku co rusz pojawiają się kolejne nowinki ze świata hybrydowej stylizacji paznokci – ostatnio naszą uwagę zwróciły innowacyjne lakiery Semilac 5w1.Innowacja w świecie stylizacji paznokci

Stało się – zakupiliśmy cały zestaw startowy, gotowi podjąć pierwsze próby, aby comiesięczne wizyty w salonie kosmetycznym na stałe zamienić w samodzielną hybrydową stylizację paznokci. Wbrew pozorom proces ten jest banalnie prosty – od zwykłego manicure w zasadzie różni się jedynie utwardzaniem poszczególnych warstw nakładanych na płytkę paznokcia za pomocą lampy UV. Wystarczy zaopatrzyć się w bazę, ulubiony kolor lakieru hybrydowego i wybrany top, matowy bądź błyszczący – ot, kilka prostych kroków, aby cieszyć się nienaganną stylizacją dłoni. A gdyby tak proces ten skrócić jeszcze bardziej? Na pozór może się to wydawać niemożliwe, ale marka Semilac po raz kolejny udowadnia, że manicure hybrydowy jest naprawdę dla każdego – także dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie swoją wygodę i czas. Marka wypuściła nowatorską linię lakierów Semilac Extend 5w1, które – jak sama nazwa wskazuje – łączą w sobie aż pięć różnych właściwości. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, fakty mówią same za siebie: Semilac 5w1 to przełom w hybrydowej stylizacji paznokci.

Semilac – paznokciowe must have

Marki Semilac z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć raz miał jakąkolwiek styczność z lakierami hybrydowymi. Nagrodzona wieloma certyfikatami i branżowymi nagrodami marka dzięki dostarczaniu produktów najwyższej jakości stanowi jeden z najczęstszych wyborów konsumentów w Polsce, a jej popularność stale rośnie. Jej portfolio to cała gama produktów do stylizacji paznokci – znajdziemy tam nie tylko lakiery, ale również wszelkie potrzebne preparaty, akcesoria i urządzenia, a nawet rozmaite pyłki, ozdoby czy wyjątkowe efekty do paznokci. Wydawałoby się, że nie ma już niczego, co mogłoby nas zaskoczyć ze strony tej marki, a jednak – Semilac po raz kolejny udowodnił, że trudno będzie dorównać jego kreatywności, wypuszczając linię Semilac Extend 5w1.

Nowość na rynku – Semilac 5w1

Rewolucyjność lakierów z serii Semilac Extend 5w1 polega na umieszczeniu kilku funkcji w jednym produkcie. Lakiery te bowiem łączą w sobie właściwości bazy, lakieru kolorowego oraz topu – już nie musimy pamiętać o tym, aby uzupełnić swoją kolekcję o kolejne buteleczki, a brak jednej z nich już nie oznacza niemożliwości wykonania stylizacji. Z lakierami Semilac 5w1 możemy więc zadbać o swoje dłonie przy znaczącej oszczędności czasu i funduszy. To jednak nie wszystko – lakiery te pozwalają także na nadbudowanie płytki paznokcia i jej przedłużenie. Złamany paznokieć w najmniej odpowiednim momencie nie stanowi już zatem żadnego problemu – wystarczy zaledwie jeden produkt, który w mig poradzi sobie nawet z tak przykrą niespodzianką. Obok tych wszystkich zalet lakiery Semilac 5w1 zostały przemyślane także pod kątem kolorystyki – są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem mogą stanowić bazę pod inne kolory z oferty marki. Ta właściwość z pewnością ucieszy tych z Was, którzy są już nieco bardziej zaawansowani w sztuce manicure’u hybrydowego i lubią dać upust swojej kreatywności, tworząc bardziej wymyślne stylizacje.

W obliczu tak wielu możliwości stylizacji paznokci nie sposób już usprawiedliwić niezadbanych dłoni. Miejmy na uwadze, że to nasza wizytówka, która jako jedna z pierwszych przyciąga wzrok i stanowi nieodzowny komponent mający wpływ na odbiór naszej osoby. Dzięki rozwiązaniom takim jak Semilac 5w1 teraz możemy do minimum zredukować czas poświęcony na manicure hybrydowy, a co za tym idzie, w każdej sytuacji czuć się pewnie i pięknie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 1 =