Pięć zalet Bazy Mineralnej, które ułatwią pracę każdej stylistce

Jeżeli jeszcze nie znasz zalet Bazy Mineralnej to koniecznie powinnaś przeczytać poniższy artykuł. Ekspresowy manicure hybrydowy, łatwe przedłużenia i bogata paleta kolorów – to tylko niektóre plusy rewolucyjnej bazy od Indigo. Gotowa na więcej?

1. Czas na ekstremalnie szybki manicure

Kluczową zaletą Mineral Base jest jej wszechstronność. Produkt ten łączy w sobie możliwości jakie oferuje baza, top oraz lakier hybrydowy. Wykonując stylizację przy użyciu Bazy Mineralnej możesz zrobić pełen manicure w 30 minut. Niemożliwe?  Przygotowując delikatną stylizację wystarczy nałożyć jedynie dwie warstwy produktu oraz utwardzić całość w lampie. Potem paznokcie przecieramy Cleanerem Super Shine i gotowe!2. Profesjonalnie i z korzyścią dla portfela

Dwie warstwy produktu oznaczają też, że jedna buteleczka Mineral Base wystarczy na zdecydowanie dłużej.Klientka wychodzi z salonu z piękną stylizacją, a Ty – oszczędzasz używając tylko jednego produktu do wykonania kompletnego manicure.

3. Natural look w sześciu odcieniach

Zaletą Mineral Base jest też możliwość dostosowania odcienia do dowolnej karnacji. Dzięki zróżnicowanym kolorom będziesz mogła zaproponować manicure w stylu naturallook praktycznie każdej Klientce. W ofercie Indigo znajdują się obecnie 4 kolory Mineral Base:

  • Porcelain– chłodny róż,
  • Natural – najbardziej naturalny odcień różu,
  • Blush – delikatny, mleczny odcień różu,
  • Sensual Skin – najciemniejszy, beżowy odcień dedykowany ciemnej karnacji.

Dodatkowo w ofercie znajdziecie też Wake Up No MakeUp i Delikates– są to warianty odcienia Natural wzbogacone o srebrne lub złote drobinki. To idealne produkty dla klientek, które pragną jednocześnie mieć jak najbardziej naturalnie wyglądający manicure, ale nie chcą też rezygnować z nutki ekstrawagancji.

4. Dyskretne przedłużenia

Używając Mineral Base w swoim salonie możesz też delikatnie przedłużać naturalną płytkę paznokcia, a także uzupełniać ubytki. I tutaj sugestia: wymaga to położenia grubszejwarstwy budującejoraz utwardzania jej dłużej niż 30 sekund, żeby produkt uległ polimeryzacji. Pamiętaj jednak, że decydując się na przedłużanie paznokci, wykonanie kompletnej stylizacji zajmie Ci więcej czasu

5. Manicure na każdą okazję

Baza Mineralna jest dobra na każdą okazję. Sprawdzi się dla klientek, które w pracy nie mogą się za bardzo afiszować z manicurem. Delikatna stylizacja i trwałość to wielka zaleta Mineral Base. Dzięki 75% kryciu nawet gdy klientka przegapi wizytę w salonie to nie musi się martwić o widoczność odrostów na paznokciach. Dodatkowo stylizacja przy użyciu Mineral Base wcale nie oznacza braku możliwości nałożenia koloru. Baza to baza – idealnie sprawdzi się do kolorów nude, świetnie też współgra np. z pastelami. Mineral Base można też użyć przy wykonywaniu szybkich zdobień.Taką stylizację musisz oczywiście dodatkowo zabezpieczyć topem.
O wszystkich zaletach Bazy Mineralnej Indigo możecie się dowiedzieć oglądając też poniższy film.

Zachęcamy do oglądania!

INDIGO NAILS LAB. – POLAND

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *