Paznokcie Żelowe na Formie Krok po KrokuPaznokcie żelowe to idealny pomysł dla osób, które nie lubią poświęcać dużo czasu na malowanie paznokci w domu. Gwarantują one, że nasze paznokcie będą w idealnym stanie przez kilka tygodni. Są one nie tylko modne ale również bardzo praktyczne.

Robienie paznokci żelowych nie jest bardzo trudne. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie produkty i odrobinę cierpliwości. A jak je wykonać zobaczycie na filmiku poniżej.

Pazurki

2 komentarze

  1. Jak patrzę na ten filmik to aż mnie coś ściska. Gdzie poprawne przygotowanie płytki, gdzie poprawna budowa paznokcia? I tak rodzą się pseudo stylistki.

    • Yasminella, nie ma się co denerwować 🙂 wiadomo, że nie jest to profesjonalne studio, tylko, tak jak i jest napisane robione metodą w domowym zaciszu. I jasne jest, że wykwalifikowana Pani manicurzystka zrobi to lepiej. Ale chodzi przede wszystkim o fun i o to, że da sie to zrobić w domu 🙂 uczmy się tej sztuki wspólnie i dzielmy radami. Tak by przy każdym kolejnym razie nabierać więcej wprawy. Pozdrawiam cieplutko i życzę więcej uśmiechu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × trzy =