Pastelowe Paznokcie na Lato Wykonane Lakierami Hybrydowymi Marki Meracle Cosmetic | Recenzja

W tym poście chciałabym zaprezentować Wam produkty marki Meracle Cosmetics. Wpisów z kosmetykami tej firmy nie znajdziecie na moim blogu, ponieważ recenzuje je po raz pierwszy, więc tym bardziej zapraszam do lektury.

Link do strony znajdziecie tutaj www.meracle.pl

Na początek parę słów o marce. W ich asortymencie znaleźć możecie: lakiery hybrydowe, żele kolorowe oraz profesjonalne produkty do stylizacji paznokci. Produkty przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych stylistów.
Lakiery które otrzymałam, były solidnie zapakowane, dzięki temu ich zawartość nie została naruszona podczas transportu. Jest to bardzo ważne, ponieważ żaden produkt nie był uszkodzony.

Kilka słów o buteleczce i zapakowaniu produktu. Każdy lakier ma nadrukowany swój kolor i numer na górze nakrętki, dzięki czemu bez problemu można go znaleźć i odróżnić od innych. Uławia to i usprawnia naszą pracę. Do każdego lakieru hybrydowego dołączony jest pojedynczy wzornik – tips ring w celu prezentacji koloru lakieru hybrydowego.

Produkty które otrzymałam:

Opis lakierów:

  • Pojemność: 7,5 ml
  • Cena: 14,90 zł
  • Pigmentacja: bardzo dobra (2-3 cienkie warstwy)
  • Krycie: równomiernie kryje płytkę paznokcia
  • Pędzelki: płaski, nie pozostawia smug, dopasowuje się do powierzchni paznokcia
  • Czas utwardzania: w lampie LED 30 sekund, w lampie UV 120 sekund
  • Aplikacja: łatwa – jak w przypadku zwykłego lakieru
  • Zmywanie: usuwanie w kilka(7- 10) minut za pomocą acetonu, removera bez konieczności piłowania

 

Recenzja

Konsystencja lakierów jest bardzo dobra, sprzyja rozprowadzaniu, w żadnym stopniu go nie utrudnia. Podczas nakładania kosmetyku nie tworzą się bąbelki powietrza, pędzelek nie pozostawia smug, równomiernie rozprowadza lakier po płytce paznokcia. Wybór gamy kolorów jest bardzo duży. Trwałość jest również na wysokim poziomie.

Wydaje mi się ze po tej recenzji nie trudno domyśleć się, że jestem zadowolona z tych lakierów i jak najbardziej je Wam polecam, jestem pewna, że już wkrótce moja kolekcja dalej powiększy się o nowe kolorki:)

1 Komentarz

  1. Bardzo fajne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *