Niezbędnik Produktów do Pielęgnacji Dłoni – Hurtownia Eldahurt

Witajcie!
Chyba każda z nas wie, że dłonie to wizytówka każdej kobiety. Dlatego ważne żeby paznokcie były dokładnie wypiłowane, skórki odcięte i nawilżone. Na moim blogu znajdziecie wiele wpisów poświęconym przeróżnym stylizacjom paznokci. Każda z was znajdzie coś dla siebie, od najzwyklejszej klasyki po niecodzienne odważne zdobienia. Ten post będzie nieco inny. Bardzo ważną i istotną sprawą jest przygotowanie naszych paznokci, do aplikacji lakieru, nie koniecznie hybrydowego. Choćbyśmy miały piękne paznokcie, to nieusunięte skórki, nienawilżone dłonie, zepsują ten efekt i w ten sposób nasze dłonie nie będą sie już tak prezentować. Właśnie dlatego pomyślałam, że zrobię krótki instruktarz jak przygotować/pielęgnować nasze dłonie. Wszystkie produkty które zawiera post, pochodzą z hurtowni http://eldahurt.pl/14

Chcę wam polecić tą hurtownie ponieważ ceny są naprawdę przystępne, a co najważniejsze znajdziecie tam wszystkie niezbędne produkty, dzięki czemu zaoszczędzicie na przesyłce. Kolejnym bardzo dużym plusem tej hurtowni jest sposób zapakowania przesyłki. Ile razy zdarzyło się wam, że po otworzeniu pudełka jego zawartość była uszkodzona. Tutaj wszytko otrzymałam zabezpieczone w foli bąbelkowej. Produkty płynne są dodatkowo owinięte folią aby uniknąć wylania się zawartości. Poniżej zaprezentowałam wam co znajdowało się w mojej paczce, zapraszam do oglądania.

Poniżej zaprezentowane produkty są uporządkowane w kolejność chronologicznej. Gdy przygotowuje swoje paznokcie do malowania postępuje właśnie w tej kolejności.

0

 

W paczce znajdowało się:

Podkładka pod dłonie
Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak taka na pozór niepotrzebna rzecz jest praktyczna i wygodna. Dzięki niej malujemy z większą precyzją, możemy dojechać do brzegów bo po prostu widzimy z lepszej perspektywy nasze paznokcie i dokładniej je malujemy. Poduszka jest bardzo mięciutka, posiada pokrowiec zasuwany na zamek, dzięki czemu łatwo jest go zdjąć i wyprać gdy się pobrudzi.

1

2

Poprzednie1 z 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − sześć =