Modny Manicure z Użyciem Lakierów Marki Semilac + Konkurs

Witajcie!
W tym poście chciałabym zaprezentować Wam moje nowe lakiery hybrydowe marki Semilac. Już wielokrotnie opisywałam na moim blogu ich pojemność, konsystencję, wydajność itp., więc nie będę tego po raz kolejny powielać. Wiele z Was posiada lakiery Semilac, więc te informację są również doskonale znajome. Dla tych które, nie posiadają owej wiedzy i chcą się dowiedzieć właśnie wymienianych powyżej szczegółów zapraszam do moich poprzednich postów które poniżej podlinkuje.

Post nr 1:  Letnia stylizacja paznokci z użyciem lakierów Semilac

Post nr 2: Zestaw do manicure hybrydowego Semilac + stylizacja

9

Jeżeli jesteście ze mną od dłuższego czasu to zapewne pamiętacie, że moja ostatnia współpraca z marką Semilac wiązała się z konkursem. Tym razem nie jest inaczej! Do wygrania jest zestaw lakierów 000+111, niedostępnych w sprzedaży, więc nagroda jak najbardziej obiecująca. W konkursie wygrywa 5 osób! Po więcej szczegółów odsyłam Was już na Facebooka, gdzie znajdzie sam konkurs oraz regulamin udziału.

Tu link do konkursu: KONKURS

a

aa

Moja kolekcja lakierów Semilac powiększyła się o siedem nowych kolorów, które zaprezentowałam poniżej. W rzeczywistości pięknie się prezentują, naprawdę nadają urok naszym paznokciom. Są bardzo mocno napigmentowane, co kocham w tych lakierach. Do stylizacji którą wykonałam użyłam oczywiście otrzymanych produktów. Wykonując zdobienia nie miałam żądnych problemów z rozlewaniem się lakieru, co powodowałby rozmycie i mizerny efekt końcowy. Wykonując wzorki wystarczyła mi w zupełności jedna warstwa lakieru o czym przekonacie się na zdjęciach. Wzorek jest jednolity, nie ma prześwitów, więc bez sensu byłoby nakładanie kolejnej warstwy. Jest to niestety rzadkość, w hybrydach. Właśnie dlatego gorąco polecam wam lakiery tej firmy. Teraz zapraszam wam do obejrzenia zdjęć otrzymanych produktów, stylizacji oraz oczywiście do wzięcia udziału w konkursie 🙂Otrzymałam produkty:

Lakier 001

1

Lakier 000

2
Lakier 005

3
Lakier 056

4
Lakier 083

5
Lakier 111

6
Lakier 131

7

11

10
0

01

02

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć − 8 =