Manekin Manicure produktami z hurtowni este marki Colorista

Witajcie!

W dzisiejszym poście zaprezentuje Wam produkty z hurtowni este marki Colorista, które otrzymałam. W paczce, która przyszła do mnie w zeszłym tygodniu znajdowały się 3 żele oraz pędzel. Produkty były solidnie zapakowane, zawartość przesyłki zawierała pianki zabezpieczające produkty przed uszkodzeniem, dzięki temu wszytko otrzymałam w nienaruszonym stanie.


Produkty, które otrzymałam to jak już wspomniałam żele. Jeden z nich przeznaczony jest do przedłużania, budowania paznokci – żel blue. Jest przezroczysty, samopoziomujący się, ma gęstą konsystencję. Aplikacja jest bezproblemowa dzięki dobrej przyczepności. Jego trwałość jest bardzo dobra. Posiadałam ten żel już wcześniej w swojej kolekcji i muszę przyznać, że nigdy mnie nie zawiódł. Nie zapowietrza się, podczas uzupełniania nie zaobserwowałam żadnych ubytków.

Pozostałe dwa produkty to żele kamuflujące (żel kamuflujący różżel kamuflujący cielisty beż) stosuje się je na przedłużoną wcześniej płytkę bądź bezpośrednio na paznokcia. Mają bardzo delikatną barwę, ich konsystencja można porównać do galaretki, nie poziomują się.

Z otrzymanych żeli wykonałam stylizacje manekin manicure czyli ostatni krzyk mody. Do jej wykonania użyłam dwóch żeli: żelu blue – którym przedłużyła płytkę paznokcia oraz żelu w cielistym odcieniu, który nałożyłam na przedłużona płytkę. Następnie nałożyłam Top Mat z Coloristy, który posiadam już w swojej kolekcji. Tak wykonana stylizacja robi wrażenie, świetnie się prezentuje, paznokcie wyglądają bardzo subtelnie, delikatnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *