LAMPA LED UV + CCFL 36W DIAMOND SENSOR RUCHU

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lamp LAMP LED UV + CCFL 36W z sensorem ruchu firmy SHADA-LED. Lampa jest połączeniem tradycyjnej lampy UV wraz z nowoczesną lampą LED, dzięki jest ona uniwersalna i nadaję się do stylizacji paznokci za pomocą każdego materiału. Lampa jest dużo szybsza od tradycyjnej lampy UV. Doskonale nadaję się do użytku domowego jak i profesjonalnego salonu kosmetycznego. Lampa objęta jest 12 miesięczną gwarancją.
bez-nazwy-9-kopia

3

2

Firma wystawia paragon lub fakturę VAT. Lampy można nabyć w sklepie internetowym www.shada-led.pl lub na firmowym koncie allegro http://allegro.pl/lampa-led-uv-ccfl-36w-diamond-sensor-ruchu-i6591613063.html. O wysokiej jakości produktów jak i profesjonalnej obsłudze świadczą komentarze klientów na allegro.

Firma posiada w swojej ofercie także inne lampy LED UV 9W,12W,18W w atrakcyjnych cenach. Towar wysyłany jest bardzo szybko, produkt zamówiony przed godziną 13:00 wysyłany jest tego samego dnia a po tej godzinie w następny dzień roboczy.

Czasem warto zapłacić więcej, na allegro pojawiło się dużo podróbek w cenie nawet o 50% mniejszej. Lampy wyglądają tak samo ale są znacznie gorszej jakości.

Kontakt pod numerem 691 183 313

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiem + siedemnaście =