Kwadratowe Paznokcie na Jesień – TOP 23 Niesamowite Inspiracje na Modny ManicureJesienne trendy nie tylko w modzie, ale także w świecie manicure potrafią nas pozytywnie zaskoczyć. Manicure na jesień wcale nie musi być ponury i nudny. Fakt, że jesienią powracamy do bardziej stonowanych barw, ale taki manicure również może wyglądać ciekawie. Szczególnie w towarzystwie pięknych, jesiennych zdobień.

Paznokcie na jesień to nic innego jak piękne odcienie borda, brązu, zieleni, granatu czy czerni w połączeniu z ciekawymi zdobieniami nawiązującymi do tej pory roku. Jesienny manicure warto także wzbogacić brokatem, który pięknie komponuje się z jesiennymi kolorami.

Kolor i zdobienia na paznokciach to nie wszystko, ważny jest również ich kształt. Oczywiście najczęściej wybierany jest migdałkowy manicure, ale w ostatnim czasie coraz więcej kobiet stawia na kwadratowe paznokcie.

Tym razem zebraliśmy dla Was 23 niesamowite inspiracje na kwadratowe paznokcie na jesień. Z pewnością każda z Was znajdzie coś idealnego dla siebie. Zapraszamy do czerpania inspiracji z poniższej galerii.

źródło

źródło

źródło

Poprzednie1 z 11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *