Jesienne Paznokcie z Cyrkoniami i Brokatowym Zdobieniem Lakierami Hybrydowymi Charbonne od Gabrielle Nails

Na zewnątrz coraz chłodniej, pogoda staje się z dnia na dzień bardziej jesienna. Dzień jest coraz krótszy a termometr wskazuje coraz niższą temperaturę. Zmiany zachodzą również na naszych paznokciach. Nie sięgamy już po neonowe, intensywne kolory lecz po te bardziej stonowane, ciemniejsze.

Tej jesieni modne są ciemne brązy oraz wszystkie odcienie zieleni. Ja swój manicure postanowiłem oprzeć właśnie na tych kolorach. Zwykle wybieram pastelowe delikatne odcienie ale tym razem postanowiłam jednak iść za krzykiem mody i odrobinę zaszaleć. Swój manicure wzbogaciłam o cyrkonie oraz zdobienie brokatowe. Dzięki temu moja stylizacje nie jest nudna.

Wzór, który wykonałam jest bardzo prosty, jego wykonanie nie zajmuje wiele czasu. Produkty które użyłam do wykonania stylizacji są dostępne w sklepie Gabrielle Nails. Lakiery hybrydowe których użyłam są marki Charbonne. Do wykonania poniższych stylizacji użyłam trzech hybryd, które mają bardzo dobrą pigmentacji. Całkowite krycie możemy uzyskać po nałożeniu jednej grubszej bądź dwóch cienkich warstw.

 Do wykonania poniższej stylizacji użyłamDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *