Jesienna Stylizacji Paznokci Lakierami Hybrydowymi Semilac

Z drzew spadły już niemal wszystkie liście, termometry pokazują mniej kresek na plusie, coraz trudniej o słoneczne promienie – mamy jesień. Przez to, że za oknem ponuro, nie chce się nam wychodzić na zewnątrz. Długie jesienne wieczory sprawiają, że szukamy sobie jakiegoś zajęcia, u mnie padło oczywiście na pisanie tego wpisu.

Chciałabym zaprezentować Wam nowe, jesienne paznokcie. Podlinkuje Wam również wszystkie produkty, których użyłam do wykonania poniższej stylizacji. Poszukując inspiracji na jesienne paznokcie natrafiłam w Internecie na mnóstwo ciekawych stylizacji. Tej jesieni hitem jest kolor musztardowy, brązowy i złoty. Zdobienie również jest mile widziane. Motywem przewodnim wzorków są listki. Właśnie w oparciu o te jesienne trendy wykonałam manicure.



Do wykonania paznokci użyłam produktów marki Semilac. Pracowałam na tych produktach wielokrotnie, jestem z nich bardzo zadowolona, dlatego właśnie to po nie sięgnęłam tym razem. Lakiery mają dobrą pigmentację, a akcesoria są bardzo dobrej jakości co pozwala na usprawnienie i lepszy efekt pracy.

Produkty których użyłam do wykonania stylizacji:

  • LAKIERY SEMILAC: 031, 029, 187, 191, 541

 

  • SEMILAC SILICONE BRUSH – bardzo przydatne narzędzie podczas wykonywania zdobienia. Z obu stron zakończone jest elastycznymi końcówkami. Jedna z nich to okrągłe kopytko, które umożliwia odsunięcie skórek. Druga końcówka jest ścięta ukośnie w trójkąt, umożliwia wykonanie perfekcyjnego zdobienie. Dodatkowo Brush świetnie sprawdza się podczas modelowania linii frenchu, aplikowania pyłków, oczyszczaniu skórek z nadmiaru hybrydy/żelu, aplikacji oraz dociskaniu ozdób.

Wszystkich powyższych lakierów użyłam do wykonania stylizacji. Aby wyeksponować wzorek na palcu serdecznym lakier 191 pokryłam matowym topem a następnie wykonałam jesienne zdobienie. Pozostałe paznokcie pokryłam już topem z połyskiem. Filiżanka użyta do zdjęć jest dostępna na stronie Semilac. Mam nadzieję, ze stylizacja Wam się spodoba 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − dziesięć =