Jak zrobić proste kwiatki na paznokciach krok po kroku

W dzisiejszym poście pokażę wam jak zrobić paznokcie w kwiatki, które są trendem tej wiosny. Są one bardzo dziewczęce i wcale nie takie trudne na jakie wyglądają. Poniżej krok po kroku jak można je w bardzo prosty sposób wykonać.1. Malujemy paznokcie jasno niebieskim lakierem. Uwielbiam malować paznokcie pastelowymi kolorami na wiosnę, tworzą one wspaniałe tło do różnych ciekawych wzorków.

2. Następnie wybieramy głęboki liliowy lakier i za pomocą pędzelka robimy kilka plamek w losowo wybranych miejscach, z których powstaną kwiatki. Nie trzeba być bardzo dokładnym. Wystarczy zrobić 2-3 plamki.

3. Kolejno wybieramy ciemniejszy fioletowy i w innych miejscach robimy również 2-3 plamki na paznokciu. Niektóre plamki z których zrobimy kwiatki mogą na siebie nachodzić – według mnie to super wygląda.

4. Teraz wybieramy jakiś zielony lakier, w moim przypadku była to neonowa zieleń do namalowania naszym kwiatuszkom kilku liści.

5. Czas na środki kwiatków. A więc wybieramy ciemniejszy lakier, ja wybrałam z brokatem i malujemy w środku naszych plamek małe kropeczki.

6. Na samym końcu malujemy paznokcie nabłyszczaczem, bądź bezbarwnym lakierem.

7. Dodatkowo możemy jeszcze w wolne przestrzenie między kwiatuszkami dodać kilka cyrkoni. Ja wybrałam w kolorze złotym. Cyrkonie nakładamy na mokry lakier.

Pamiętajcie, jeśli nałożycie cyrkonie należy jeszcze raz pomalować paznokcie lakierem bezbarwnym lub nabłyszczaczem, aby lepiej się trzymały.

Zdjęcia: cutepolish

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 5 =