Jak rozpoznać dobry lakier hybrydowy?

Zastanawiasz się, jakie cechy powinna mieć dobra hybryda? Obecnie na naszym rynku działa wielu producentów tego typu lakierów – nie wszystkie jednak są godne polecenia. Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnej buteleczki, zwróć uwagę na szczegółowe właściwości wybranego produktu, a także na sam pędzelek. Pamiętaj, że od jakości lakieru zależy trwałość Twojego manicure oraz komfort malowania paznokci.Lakier hybrydowy – jakie krycie?

Idealny lakier hybrydowy powinien już po jednej warstwie zapewnić odpowiednie krycie. Niestety, tej właściwości nie sprawdzisz na pierwszy rzut oka. Ponadto często jest to zależne od koloru. Jednak, aby lakier dobrze pokrywał płytkę, musi mieć właściwą gęstość oraz powinien być wyprodukowany na bazie specjalnie dobranych komponentów. Najlepiej wybierać produkty renomowanych marek, które od lat cieszą się na rynku zasłużoną popularnością. Ponadto można samemu przetestować lakier, malując nim przezroczysty próbnik. Wystarczy sprawdzić, jak kolor prezentuje się pod światło i czy takie krycie jest dla nas zadowalające. Warto podkreślić, że dobrze kryjące hybrydy ułatwiają wykonanie efektownego manicure. Takie lakiery są nie tylko bardzo wydajne, ale dodatkowo pozwalają na szybsze pomalowanie płytki.

Pędzelek w lakierze hybrydowym – co wziąć pod uwagę?

Bardzo ważnym elementem lakieru hybrydowego jest pędzelek. Warto przyjrzeć mu się nieco bliżej, zwracając szczególną uwagę na docięte włosie. Również w tym przypadku najlepiej go przetestować, malując próbnik. Pędzelek powinien umożliwić precyzyjne pokrycie płytki lakierem, dlatego włosie nie może odchodzić na boki. Ważne jest, aby nie był postrzępiony – w przeciwnym wypadku dokładne pokrycie płytki tuż przy skórkach okaże się bardzo trudnym zadaniem. Oczywiście rodzaj włosia musi być dostosowany do indywidualnych preferencji. Najlepiej sprawdzić, czy dołączony do lakieru hybrydowego pędzelek jest dobrym wyborem, pod względem tego jak malujesz, paznokcie, a niekiedy czy sprawdzi się także podczas pedicure (gdyż płytka paznokcia jest wtedy mniejsza).

Dobry lakier hybrydowy – o czym należy pamiętać?

Wśród kluczowych właściwości dobrego lakieru hybrydowego należy także wspomnieć o jego trwałości. Przed zakupem warto zapoznać się z opisem producenta i sprawdzić, jak długo będzie utrzymywał się na paznokciach. Najlepiej też zapoznać się z opinią innych użytkowniczek. Ponadto tego typu kosmetyki powinny mieć minimum 4-tygodniową gwarancję utrzymania się na paznokaciach. Należy przyjrzeć się także samej konsystencji, mając na uwadze samopoziomowanie. W tym zakresie należy wybrać taki preparat, który już po pierwszym pomalowaniu precyzyjnie pokryje całą płytkę. Dobrej jakości lakier powinien wypełnić nierówności, gwarantując efekt idealnie gładkich paznokci.

Zależy Ci na idealnym manicure, który będzie zachwycał efektownym wyglądem przez kolejne tygodnie? Jeśli tak, koniecznie zwróć uwagę na profesjonalne lakiery hybrydowe w sklepie internetowym Cuccio. Możesz wybrać dla siebie klasyczne kolory lub oryginalne tonacje. Zastanów się, które odcienie najlepiej wpisują się w Twoje upodobania. Dostępne produkty doskonale kryją płytkę, a dołączone do nich pędzelki umożliwiają precyzyjne pomalowanie paznokci przy samych skórkach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wysokojakościowych lakierów marki Cuccio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 4 =