Innowacja od CND i EKERT! Hybryda zdejmowana w 60 sekund!

Jeżeli zdejmowanie hybrydy zabierało Ci dotychczas zbyt dużo czasu i nerwów, to na pewno spodoba Ci się innowacyjna propozycja od CND i EKERT – dwufazowe lakiery hybrydowe do zdjęcia w 60(!) sekund! Poznaj świat lakierów hybrydowych, inspirowanych największymi trendami ze świata mody. Poznaj Shellac Luxe!


Co to jest Shellac Luxe i dlaczego jest to największy trend w stylizacji paznokci?

Shellac Luxe to wyjątkowy lakier hybrydowy. 55 kolorów, inspirowanych pokazami mody marek premium, zamkniętych w doskonale sprofilowanych butelkach o designerskim wyglądzie, w zaledwie kilka tygodni podbiło salony kosmetyczne w Polsce. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, Shellac Luxe został wyposażony w doskonały pędzelek, pozwalający nałożyć kolor aż pod same skórki. Shellac Luxe to także brak bazy – kolor lakieru hybrydowego został już wyposażony we właściwości bazy hybrydowej, dzięki czemu oszczędzisz swój czas na utwardzaniu w lampie: wystarczy Ci tylko kolor i top! Shellac Luxe to 12,5 ml pojemności i czystej przyjemności dla wszystkich fanek mody i marek premium.

 

Dlaczego warto mieć lakier hybrydowy Shellac Luxe?

Shellac Luxe ma delikatną i bezpieczną formułę, dzięki czemu nie musisz się obawiać o uszkodzenia paznokci. Po zdjęciu stylizacji paznokcie mogą wyglądać jeszcze lepiej, niż przed jej nałożeniem! W dodatku samo zdejmowanie trwa tylko 60 sekund – pod wpływem removera lub acetonu lakier dokładnie się rozpuszcza, nie pozostawiając nieestetycznych resztek na płytce. Żadnego piłowania, żadnego matowienia. Wyłącznie czysta przyjemność z malowania i noszenia najmodniejszych kolorów.

 

Dla kogo jest lakier hybrydowy Shellac Luxe?

Shellac Luxe to lakier hybrydowy dla osób, które mają zdrową, naturalną płytkę paznokcia, ale obawiają się o jej uszkodzenie poprzez nakładanie zwykłej hybrydy. To wybór świadomych kobiet, ceniących swój wolny czas. To także wybór najlepszych salonów kosmetycznych, które chcą świadczyć usługę premium.

 

Jakie są zalety stosowania lakieru hybrydowego Shellac Luxe?

Wybór profesjonalistów ✔️
Usuwanie stylizacji w 60 sekund ✔️
Baza i kolor w jednym: metoda dwustopniowa✔️
Bezpieczna formuła ✔️
Produkt PREMIUM✔️
Duża pojemność: jeden lakier to aż 50 stylizacji ✔️
Wygodna i szybka praca ✔️
Piękne, ponadczasowe kolory inspirowane pokazami mody najlepszych marek ✔️
Pełen komfort noszenia ✔️
Perfekcyjne wykończenie ✔️
Doskonałe krycie ✔️
Zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientek ✔️
Wygodna butelka o eleganckim designie ✔️
Pędzelek o nowym kształcie, stworzony przy użyciu najnowocześniejszej technologii, ułatwiający pracę ✔️
Prestiż dla salonów i stylistów ✔️
Krótszy czas obsługi klienta = możliwość przyjęcia większej liczby klientów ✔️

 

Gdzie kupić lakier hybrydowy Shellac Luxe?

Oryginalne lakiery hybrydowe Shellac Luxe możesz kupić u jedynego w Polsce autoryzowanego dystrybutora marki CND: w sklepie internetowym EKERT lub stacjonarnie, w warszawskim Showroomie Ekert.

2 komentarze

  1. To najlepsza hybryda na rynku, razem z Shellaciem. No ale wiadomo – CND = jakość. Chętnie zobaczyłabym u Was częściej artykuły o Shellacu, bo osobiście tylko na tym pracuję po wielokrotnych próbach z innymi markami. Zawsze wracam do Shellaca:) Może jakieś inspiracje i zdobienia?

    • to najlepszy lakier jaki używam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *