Recenzja lakierów hybrydowych marki HANDS z NUTRIDOME

Przeglądając bloga stwierdziłam, że dawno nie było posta poświęconego recenzji. Na rynku dostępnych jest aktualnie wiele lakierów hybrydowych. Jak więc wybrać te odpowiednie? Podczas zakupu każdy zwraca uwagę na różne cechy produktu. Ja dziś podzielę się z Wami czym kieruje się przy zakupie lakierów hybrydowych na przykładzie nowej marki HANDS.

Moją uwagę przykuły lakiery dostępne na stronie NUTRIDOME. Jest to sklep, oferujący produkty do pielęgnacji ciała, twarzy oraz paznokci. Na stronie znaleźć można również suplementy diety, akcesoria kosmetyczne zarówno dla Pań jak i Panów. Kosmetyki są do użytku profesjonalnego oraz domowego. Empatyczna obsługa, na wysokim poziomie, dostawa bezproblemowa. Produkty były ładnie i starannie zapakowane.

Dlaczego akurat lakiery Hands? Sama buteleczka przykuwa uwagę. Jest wykonana bardzo estetycznie, dzięki czemu wygląda ekskluzywnie.

Wyróżnia się spośród innych, jest subtelna, delikatna. Buteleczka posiada nakładkę, pod którą kryje się właściwa nakrętka zakończona pędzelkiem. Dość o butelce, przejdźmy do opisu tego co najważniejsze – czyli jej zawartości.

Opis:

 • Pojemność: 9 ml
 • Cena: 65 zł
 • Trwałość: 3 tygodnie
 • Pigmentacja: BARDZO dobra – 2 cienkie warstwy 
 • Krycie: równomiernie kryje płytkę paznokcia, bez smug
 • Buteleczka: estetyczna, stabilna
 • Pędzelek: bardzo dobry
 • Zmywanie: przy pomocy acetonu/frezarki
 • Nie zawierają: formaldehydu, toluenu, DBP, żywicy formaldehydowej, kamfory, tozyloamidu etylu i ksylenu.
   

Lakiery hybrydowe marki HANDS są naprawdę bardzo fajnym produktem. Bezproblemowo się aplikują.

Baza jest gęsta, posiada neutralny kolor. Pozwala starannie wypoziomować płytkę paznokcia, ukryć niedoskonałości, bez zalewania skórek. Dobrze się rozprowadza, dzięki szerokiemu i wygodnemu pędzelkowi. Zwiększa przyczepność lakierów. Nie kurczy się przy utrwalaniu bezproblemowo zastyga w lampie. Łatwa aplikacja idzie w parze z trwałością naszych paznokci. Baza pozwala cieszyć się pięknym manicure przez 3 tygodnie! 

Jestem bardzo pozytywnie zaszokowana pigmentacją. Nie spotkałam się z tak dobrze nasyconymi kolorami. Często wiąże się to z tym, że są bardzo gęste. Tu tego nie ma. Konsystencja nie jest ani gęsta, ani rzadka – jest idealna. Lakier dobrze się rozprowadza, nie „ucieka” na skórki powodując ich zalanie. Równomiernie kryje płytkę paznokcia. Podczas malowania, nie tworzą się smugi ani prześwity. Tak naprawdę pierwsza warstwa produktu wygląda już bardzo dobrze. Ja jednak zaaplikowałam dwie, pozwoliło mi to na domalowanie miejsc, które ominęłam przy pierwszej warstwie. Konsystencja pozwala wykonać naprawdę dokładny manicure. Jest to również zasługa pędzelka, którego włosie jest wycięte w lekki półokrąg. Ułatwia to dokładne domalowanie „do skórek”.

Z produktu, który wykańcza całą stylizację, również jestem zadowolona. Aplikacja jest łatwa i wygodna. Top nadaję piękny połysk, nie zniekształca koloru, który znajduje się poniżej. Pozwala cieszyć się błyszczącymi paznokciami przez długi czas. Top jest no wipe, oznacza to, że nie wymaga przemywania. Nie posiada warstwy dyspersyjnej. Nadaje ładne wykończenie całej stylizacji, wszystko przez piękny połysk. Top nie ściera się, nie odpryskuje. Dzięki temu możemy cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas. 

Lakiery których użyłam do wykonania paznokci to:

Podsumowanie

Lakiery dostępne na NUTRIDOME Marki HANDS są bardzo dobrej jakości. Świetnie sprawdzą się dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z hybrydami. Spełnią również wymagania profesjonalnych stylistek paznokci. Chciałabym się doszukać minusów, ale naprawdę nie potrafię nic znaleźć. Z czystym sumieniem polecam hybrydy, na pewno nie pożałujecie zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 2 =