Frezarka TP502 od NeoNail Która Ułatwi Precyzyjne Wykonanie Manicure i Pedicure

Frezarka – chyba każdy z nas spotkał się już z takim urządzeniem. Może nie każdy z Was miała okazję z niej korzystać lecz wszyscy wiemy do czego służy. Początkowo frezarkę można było jedynie spotkać w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dopiero od niedawna stała się łatwo dostępnym hitem świata kosmetycznego. Dzięki bardzo dużemu zainteresowaniu oraz konkurencji na rynku, można znaleźć wiele dobrych frezarek w niedużych cena. Dzięki temu wiele z Nas może sobie pozwolić na tego typu urządzenie nawet w domowym zaciszu.

Na swoim przykładzie muszę przyznać, że jest to bardzo dobra inwestycja, której żadna z Was na pewno nie będziesz żałować. Urządzenie, które mogę Wam polecić jest  Frezarka TP502  od NeoNail.Ma bardzo dobre parametry, jest solidnie wykonana, zapewnia duży komfort pracy a co najważniejsze jest w atrakcyjnej cenie. Przy zakupie otrzymujemy dodatkowo zestaw podstawowych frezów, które Nam się przydadzą. Oczywiście w późniejszym czasie możemy się wzbogacić o inne lecz na początek te w zupełności wystarczą.

Frezarka ta ma bardzo wiele zastosowań, bardzo usprawnia pracę, dzięki czemu możemy zaoszczędzić dużo czasu. Oczywiście odpowiednio dobrane końcówki zwane frezami nam to umożliwią.

Zastosowanie frezarki TP502

 • usuwanie hybrydy, żelu, akrylu
 • modelowanie płytki
 • opiłowanie paznokcia
 • precyzyjna opracowanie skórek
 • usunięcie zrogowaciałego naskórka
 • poprawienie linii uśmiechu

Parametry frezarki 

 • moc: 40 W,
 • zasilanie: 220-240 V / 50 – 60Hz,
 • waga urządzenia: 780 g,
 • wymiary urządzenia: 117 x 154 x 72 mm,
 • waga rączki: 150 g,
 • długość rączki: 131 mm.

Obsługa Frezarki jest bardzo prosta, wręcz banalna. Wyposażona jest w przełącznika Hand/OFF lub Foot, który umożliwia uruchomienie urządzenia. Za zmianę kierunku obrotów odpowiada przełącznik FWD/REV. Zmiana prędkość obrotów możliwa jest regulatorem SPEED CONTROL MIN/MAX. Fajną opcja w frezarce jest dołączony do zestawu pedał nożny, który umożliwia jej uruchomienie, (poprzez naciśnięcie) na ustawionych obrotach. W dużym stopniu usprawnia to prace. Frezarkę posiada również dwa stojaki na rączkę.

Jak wcześniej wspomniałam do frezarki dołączony jest zastaw 6 frezów + 5 nakładek. Frezy te są diamentowe, wysokiej jakości wraz z cylinderkami ściernymi do pedicure, dzięki nakładkom o różnej gradacji, które doskonale ścierają, praca z nim jest łatwa i przyjemna.

Posiadając odpowiednie frezy możemy perfekcyjnie przygotować płytkę paznokcia. Zaczynając od ściągnięcia poprzedniej hybrydy czy też żelu a kończąc na opracowaniu skórek. Używanie frezarki do zdejmowania wcześniejszego manicure jest o wiele lepsze dla naszych paznokci niż stosowanie acetonu. Wpływa on bardzo niekorzystnie na kondycję naszych paznokci oraz skóry.

Frezarka jest o wiele lepszym oraz szybszym rozwiązaniem. Dzięki niej możemy również precyzyjnie usunąć skórek. Sprawdza się ona o wiele lepiej niż samo kopytko, patyczki drewniane, cążki. Precyzyjnie opracowane skórki sprawią, że odrost będzie widoczny dużo później. Frezarka świetnie się sprawdza podczas wykonywania pedicure. Przy wykonywaniu tego zabiegu gdzie usuwanie oraz opracowywanie skórek jest nieco utrudnione frezarka bardzo się przydaje. Umożliwia również usunięcie zrogowaciałego naskórka co pozwala nadać naszym stopom piękny wygląd.

Mogę Wam z czystym sumieniem polecić Frezarkę TP502 od NeoNail, zarówno do salonu kosmetycznego jak i użytku domowego.  Jeśli jesteście zainteresowane zakupem tutaj link do sklepu NeoNail —> KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − trzynaście =