Stylizacja Paznokci z Wykorzystaniem Produktów Marki Evonails – 2 stylizacje + Recenzja


Witajcie!

W tym poście chciałabym Wam zaprezentować produkty, które otrzymałam od Evonails. Styczność z tą marką mam po raz pierwszy, więc opis, recenzja tych produktów pojawia się po raz pierwszy na stronie. Jeżeli któraś z Was nie słyszała jeszcze o tej marce to poniżej podsyłam Wam stonkę, żebyście bliżej mogły zapoznać się z produktami oraz ofertą. Kilka słów w Evonalils: jest to firma będąca na rynku od wielu lat, oferująca głównie produkty do stylizacji, pielęgnacji paznokci. Na stronie znaleźć można również sprzęt niezbędny do wyposażenia profesjonalnego salonu kosmetycznego. Kosmetyki są do użytku profesjonalnego oraz dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hybrydą.

Kontakt z firmą jest szybki, obsługa na wysokim poziomie, dostawa bezproblemowa, produkty, które otrzymałam były starannie zapakowane, dzięki temu nic nie uszkodziło się podczas transportu.

Tu link do strony: Evonalils

Przejdę teraz do prezentacji otrzymanych produktów, opisu oraz recenzji. Otrzymałam następujące produkty:

  • lakier hybrydowy 10
  • lakier hybrydowy 100
  • lakier hybrydowy 12
  • lakier hybrydowy 153
  • lakier hybrydowy 20
  • lakier hybrydowy 196

Opis lakierów:
Pojemność: 10 ml
Cena: 29,99 zł
Trwałość: 2-3 tygodnie
Konsystencja: optymalna
Pigmentacja: dobra (2-3 cienkie warstwy)
Krycie: równomiernie kryje płytkę paznokcia
Buteleczka: ciężka i stabilna
Pędzelki: nie pozostawia smug, dopasowuje się do powierzchni paznokcia
Utwardzanie: UV oraz LED
Aplikacja: bezproblemowa
Zmywanie: usuwanie w kilka minut za pomocą acetonu, removera bez konieczności piłowania

Do wykonania stylizacji pierwszej użyłam lakierów 196, 20, 100. Do wykonania stylizacji drugiej użyłam lakierów 153, 12, 100, 10. W stylizacjach wykorzystałam wszystkie otrzymane lakiery, dodatkowo namalowałam je na wzornik, żebyście mogły zobaczyć jak się prezentują.

Lakiery bezproblemowo się aplikują, podczas malowania nie tworzą się pęcherzyki, smugi, lakier nie rozlewa się. Bezproblemowo, równomiernie zastyga w lampie. Ładnie prezentuje się na paznokciach. Gama kolorystyczna jest bogata, wiec jest w czym wybierać. W sklepie znajdziecie również wiele innych produktów więc polecam zajrzeć na stonkę którą podlinkowałam wyżej. Z czystym sumieniem mogę Wam polecić lakiery Evonails, są dobrej jakości a ich cena jest atrakcyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *