Efekt Kociego Oka na Paznokciach przy Użyciu Top Coat Cat Eye No Wipe od Meracle Cosmetics

Kocie oko jest chyba wszystkim bardzo dobrze znane. Daje efekt wielowymiarowej głębi, sprawia że nasze paznokcie pięknie wyglądają. Sposób jego wykonania jest bardzo szybki i prosty, nie wymaga żadnych zdolności. Ja postaram się Wam przedstawić kocie oko na podstawie lakierów hybrydowych Meracle Cosmetics.Wyróżniamy lakiery, które same w sobie zawiera efekt kociego oka, czyli np. lakier danego koloru posiada już w sobie magnetyczne drobinki. Bądź przezroczyste topy, które zawierają różnokolorowe drobinki. W moim przypadku o wiele lepiej sprawdza się ten drugi rodzaj. Kupując jeden top zawierający Cat Eye, możemy zaaplikować go na różne kolory, dzięki czemu uzyskamy nieco inny efekt. Nie musimy wydawać wówczas pieniędzy na kilka lakierów hybrydowych, wystarczy jeden top zaaplikowany na inny kolor hybrydy. Dla mnie kocie oko najlepiej prezentuje się na ciemnych kolorach, jako lakieru podkładowego użyłam czerni, żeby jak najlepiej wszystko Wam wyeksponować.

Aplikacja Cat Eye jest bardzo prosta i wygląda nastpepująco:
1. Na odpowiednio wcześniej przygotowany paznokcie nałóż Base
2. Nałóż dwie cienkie warstwy koloru, w moim wypadku 02 (czarny)
3. Nałóż Top Coat Cat Eye No Wipe, nie utwardzaj w lampie
4. Przyłóż magnes blisko paznokcia, odczekaj 2-3 sekundy i utwardź w lampie

Sposób w jaki wykonamy kocie oko to kwestia indywidualna. Możemy je tworzyć tradycyjnie jednym magnesem, bądź dwoma, dzięki temu uzyskamy bardziej spektakularny efekt. Ja na kilku wzornikach zaprezentowałam Wam wykonanie na dwa magnesy. Dodatkowo na dwóch pomalowanych już wzornikach z kocim okiem, użyłam matowego topu. Chciałam zobrazować Wam jak prezentuje się ten efekt w macie. Do efektu kociego oka świetnie pasuje zdobienie galaxy. Jednak korzystając z okazji, że mamy lato a to zdobienie kojarzy mi się z zimą, postanowiłam go nie robić.

Do stworzenia stylizacji użyłam czterech kolorów kociego oka:
Top Coat Cat Eye No Wipe Purple
Top Coat Cat Eye No Wipe Blue
Top Coat Cat Eye No Wipe Gold
Top Coat Cat Eye No Wipe Silver

Wszystkie te produkty zaprezentowałam na moich paznokciach. Użyłam do tego jednego magnesu. Patrząc od najmniejszego paznokcia użyłam kolejno Topu: Purple, Gold, Silver, Blue. Jak widać efekt końcowy, jest bardzo wyrazisty. Drobinki pięknie mienią się w słońcu, dając nietuzinkowy efekt.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *