Dwie Wiosenne Stylizacje z Użyciem Produktów MakeAR

Witajcie!

W tym poście zaprezentuje Wam moje nowości, które otrzymałam od firmy MakeAR. Na moim blogu znajduje się już post odnoście tych lakierów. Opisywałam w nim wygląd buteleczki, zapakowanie produktu itp. Poniżej podam link, jeśli ktoś jest zainteresowany. W paczce którą otrzymałam i dla której poświecony jest dzisiejszy post, znajdowało się 10 lakierów hybrydowych, które niżej zaprezentowałam. Lakiery wybierałam ze strony internetowej MakeAR.

Jestem bardzo zadowolona ponieważ otrzymałam kolor taki jak był zaprezentowany na obrazku przy aukcji. Często spotykam się z tym, że odcień, barwa bardzo dużo odbiega od tego, zaprezentowanego na aukcji. Tym razem postawiłam na kilka klasycznych kolorów. Stworzyłam z ich użyciem dwie stylizacje. Do pierwszej użyłam bardzie stonowanych, pastelowych kolorów. Druga jest bardziej wyrazista, na zasadzie kontrastów dzięki czemu bardziej rzuca się w oczy.

Dla przypomnienia podam poniżej informacje ogóle o lakierach, jeśli któraś z Was jeszcze o nich nie słyszała. Sama osobiście mam styczność z tymi lakierami od kilku tygodni. Jak na tak krótką przygodę, jestem już bardzo zadowolona z ich jakości, zresztą dowiecie się o tym w recenzji:)

Tu link do posta: KLIKOpis lakierów:
Pojemność: 8 ml
Cena: 35 zł
Trwałość: kilkutygodniowy efekt
Konsystencja: bardzo dobra
Pigmentacja: bardzo dobra (1-2 cienkie warstwy, max 3)
Krycie: równomiernie kryje płytkę paznokcia
Buteleczka: ciężka i stabilna
Pędzelki: nie pozostawia smug, dopasowuje się do powierzchni paznokcia
Zapach: naturalny
Utwardzanie: UV oraz LED
Aplikacja: bezproblemowa
Zmywanie: usuwanie w kilka minut za pomocą acetonu, removera bez konieczności piłowania

Lakiery które otrzymałam:
– 701

– 745

– 714

– 788

– C04

– 570

– S03

– 507

– 740

– S06

Poprzednie1 z 2

1 Komentarz

  1. Uwielbiam te produkty Makear. Chyba najbardziej podpasowały moim paznokciom bo wcale nie odpryskują i długo się trzymają 🙂 mam już parę w swojej kolekcji i w najbliższym czasie mam zamiar ją powiększyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 5 =