Czerwień – kolor uniwersalny, na każdy sezon

Każda z Nas ma własne preferencje i styl, zwłaszcza jeśli chodzi o stylizacje paznokci. W każdej z nas drzemie szalona dziewczyna, która nie może się doczekać, żeby pokazać swoje prawdziwe oblicze. W ciąganiu dnia pracujemy, zajmujemy się domowymi obowiązkami, wychowujemy dzieci. Ale każda kobieta skrywa w sobie wiele tajemnic, które pokazujemy w pewnych sytuacjach życiowych.

Dobrze wyglądające paznokcie to oczywiście bezpieczna ale zarazem przyciągająca wzrok stylizacja. To właśnie ten element naszej codziennej garderoby ma olbrzymie znaczenie. Paznokcie możemy malować na różne sposoby, wiele kolorów i jeszcze więcej motywów.Nasza propozycja to oczywiście krwista i ognista czerwień, która dodaje szatańskiego charakteru. Czerwień jako kolor ma olbrzymie znaczenie jeśli chcemy coś pokazać, wyróżnić się czy zostać rozpoznana. Kolor czerwony jest kolorem tak podstawowym, że każda z Nas musi go mieć. Czerwień, najgorętsza ze wszystkich barw, najbardziej głęboka od najdawniejszych czasów była kolorem życia i też skrajnych uczuć.

Czerwień jest uznawana za królową kolorów, piękna głęboka, a zarazem ponadczasowa. Ma setki znaczeń, nawet czasami bardzo skrajnych natomiast nigdy nie jest uznana jako uniwersalna. Oczywiście kolor czerwony kojarzy się z miłością, erotyzmem i oczywiście pasją. Czerwień symbolizuje siły witalne, libido oraz bogate piękno. Oczywiście jeśli zajrzymy dalej, czerwień to również ekstrawertyzm, odwaga jak i determinacja w działaniu. Niesamowite jest to, że 1 kolor może mieć tyle znaczeń, tyle cech, że bardzo trudno jest go zaszufladkować gdziekolwiek. Kolor czerwony, w niektórych kulturach symbolizuje również powstanie, działanie a nawet dogłębną rewolucję.

Nasza propozycja na każdą okazję to właśnie ognista czerwień, ponadczasowa ale jednak indywidualna. Ze wszystkich badań empirycznych wynika, że właśnie ta barwa najbardziej stymuluje psychikę, najbardziej działa na aspekty emocjonalne. Czerwony kolor charakteryzuje się dynamizmem i bardzo kieruje uwagę.

Kolekcja lakierów hybrydowych Constance Carroll zawiera mnóstwo pięknych odcieni czerwieni, w których każda z Was poczuje się wyjątkowo!

Pamiętaj, że kolor na paznokciach zawsze powinien być dostosowany do Ciebie samej, do Twojej osobowości oraz charakteru. Jeżeli nie będziesz się w nim czuła dobrze możesz używać mniej agresywnych odcieni, bardziej stonowany, które w bardziej precyzyjny sposób będą Ciebie reprezentować.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 11 =