Najważniejsze zalety Build Gel VICTORIA VYNN

Preparatów służących do przedłużania paznokci metodą żelową jest na rynku bardzo wiele. Różnią się one od siebie wygodą nanoszenia, trwałością czy w końcu ceną. Jak spośród tej mnogości produktów wybrać najlepszy kosmetyk?Dobre żele do przedłużania paznokci Build Gel

Jak wybrać dobry żel do przedłużania paznokci? Wybór nie jest to łatwy. Dlatego też postanowiliśmy pomóc Ci w odpowiedzi na pytanie: żel do przedłużania paznokci jaki wybrać? Dokładnie przeanalizowaliśmy żel budujący do paznokci VICTORIA VYNN Build Gel. Pod lupę wzięliśmy każdą jego cechę, każdy parametr istotny zarówno dla stylistki, jak i dla Klientki. Zobacz, co wyszło z naszej analizy.

Cechy żeli do przedłużania paznokci

Wydawać by się mogło, że omawiane preparaty są bardzo proste, a większość z dostępnych w sklepach ma podobne właściwości. Nic bardziej mylnego. Zresztą, sama przeczytaj, ile cech jest ważnych przy wyborze właściwego produktu do żelowego przedłużania paznokci.

 • ZASTOSOWANIE – Build Gel to żel do przedłużania paznokci na tipsie, ale też na papierowej formie. Przy obu metodach sprawdza się on równie dobrze. Nadaje się do nanoszenia na każdy rodzaj paznokci, w tym także na trudną płytkę paznokciową.
 • NADBUDOWA PAZNOKCI I UZUPEŁNIANIE ODROSTÓW – preparatem można wykonywać zupełnie nową stylizację, jak i nadbudowywać bądź uzupełniać tę wykonaną wcześniej.
 • FORMUŁA – należy podkreślić, że omawiany kosmetyk to profesjonalny żel do paznokci budujący samopoziomujący o średnio-gęstej konsystencji. Nie będziesz miała więc najmniejszego problemu z prawidłowym, idealnie równym naniesieniem go na płytkę.
 • APLIKACJA – niezwykle prosta, wykonywana za pomocą odpowiedniego pędzla.
 • DOSKONAŁA PRZYCZEPNOŚĆ – stosując najlepszy żel do przedłużania paznokci Build Gel masz pewność, że wszystkie preparaty użyte podczas tworzenia stylizacji będą idealnie połączone ze sobą
 • RODZAJ SYSTEMU – omawiany system jest systemem trzyfazowym, wymagającym zastosowania bazy, żelu i topu. Taki rodzaj przygotowania stylizacji daje piękny, bardzo trwały efekt końcowy.
 • MOŻLIWOŚĆ REGULACJI KONSYSTENCJI – zastanawiasz się, jaki żel do przedłużania paznokci na szablonie będzie dla Ciebie lepszy: gęstszy czy rzadszy? Teraz nie musisz od razu decydować. Build Gel ma bowiem możliwość regulacji konsystencji poprzez zmianę jego temperatury. Ustaw kosmetyk w ciepłym miejscu (żelu nie wolno wystawiać na światło słoneczne), a stanie się on rzadszy. Schłodź go, a formuła stanie się gęstsza.
 • DUŻY WYBÓR KOLORÓW – w ramach omawianej serii dostępnych jest aż kilkanaście wersji kolorystycznych żelu. Odcienie brzoskwiniowe, różowe, brązowe i przezroczyste. Kolorowe żele do przedłużania paznokci Build Gel dostępne są łącznie w aż 14 wariacjach barwnych.
 • RÓŻNE STOPNIE KRYCIA – wersje transparentne, a także te kryjące w 100%, 40% czy 60% – bez problemu znajdziesz je w ramach omawianej serii.
 • MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA KOLORÓW – nie znalazłaś odcieniu idealnego? Nie ma problemu! Poszczególne kolory żeli do budowy paznokci Build Gel możesz ze sobą łączyć, w ten sposób łatwo uzyskując pożądaną barwę i stopień krycia.
 • KOMPLETNOŚĆ ZESTAWU – w ramach serii Build Gel znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne do przedłużania paznokci żelem w systemie 3-fazowym, a więc zarówno sam żel, jak i bazę BUILD GEL Base oraz top.
 • 3 pojemności do wyboru – oferta VICTORIA VYNN to żele do przedłużania paznokci: 15 ml, 50 ml i aż 200 ml. Zależnie więc od tego, czy wykonujesz przedłużanie na co dzień, czy tylko okazyjnie – łatwo wybierzesz idealną wersję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 16 =