Zdobywaj Nowych Klientów i Pracuj Wygodnie z Nową Aplikacją beautybox!Nowa aplikacja beautybox ułatwi Ci pracę albo zapisy na usługi beauty w Twojej okolicy. Wybierz jedną z dwóch wersji.

A co gdyby tak przenieść całą swoją pracę do jednej aplikacji? Albo umawiać się jednym kliknięciem do świetnej manicurzystki, która mieszka tuż za rogiem? Byłoby całkiem wygodnie… No to bardzo proszę! Od tego jest właśnie beautybox!

Długa instrukcja do aplikacji jest zbędna. Pracujesz na własną rękę w branży beauty? Ok – wystarczy, że założysz konto, podzielisz się swoim portfolio i… tyle! Już jesteś widoczna na mapie i od tego momentu klientki mogą się do Ciebie zapisywać. Notes już Ci się nie przyda, a dzwoniący telefon nie przerwie w trakcie pracy – wszystko dzieje się w aplikacji!

A może jesteś klientką? Prawdopodobnie nie wiedziałaś, że w Twojej okolicy mieszka świetna manicurzystka i akurat ma wolne terminy. A może potrzebujesz fryzjera albo regulacji brwi? Wizyta na jutro? Jasne, załatwione!

A, że #wspieramybranżębeauty (m.in. pod tym hashtagiem możecie nas znaleźć na instagramie) to możecie teraz korzystać z aplikacji zupełnie za darmo wchodząc na: www.beauty-box.io (aplikacja dostępna tylko na urządzeniach mobilnych).


Zdjęcia i paznokcie w wykonaniu Karoliny Sobczak (instagram.com/karo_sobczak_abagroup)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 2 =