Baza PEEL OFF marki NEESS

Baza pod lakier hybrydowy PEEL OFF marki Neess.

Bezkonkurencyjny i jedyny taki na rynku produkt, który minimalizuje czas, jaki poświęcany jest na usuwanie lakieru hybrydowego. Od teraz, z nową bazą typu peel off, nie musisz męczyć się z ściąganiem hybrydy z rąk i stóp. Nie musisz ubolewać nad zbyt mocno spiłowaną płytką. Nie musisz do znudzenia czekać na usunięcie niechcianego koloru z paznokci. Nie musisz martwić się o zbyt częste ingerowanie w delikatną i wrażliwą ich powierzchnię. Baza PEEL OFF zrewolucjonizowała dotychczasowy manicure i pedicure, czyniąc go szybszym i przyjemniejszym.Przełomowość produktu polega na tym, że:

 • Nie wymaga utwardzenia w lampie.
 • Nie wymaga matowienia płytki.
 • Nie wymaga użycia primera.
 • Umożliwia usunięcie lakieru hybrydowego bez użycia acetonu i frezarki. Bazę usuwa się podważając ją patyczkiem lub radełkiem.

Dla kogo jest ta baza?

Bazę PEEL OFF poleca się do paznokci krótkich i średnio długich. Można z powodzeniem wykorzystywać ją na paznokcie żelowe. Jest zbawienna dla paznokci słabych, ponieważ ma gumową strukturę, która pozwala utrzymać płytkę paznokcia w dobrej kondycji.


Jak wykonać poprawną aplikację bazy PEEL OFF?

Właściwe nałożenie bazy PEEL OFF to klucz do jej sukcesu. Pamiętaj, że aplikacja bazy różni się od klasycznie wykonywanego manicure hybrydowego.

 1. Przygotuj paznokieć: nadaj mu kształt i odsuń skórki.
 2.  Przetrzyj płytkę cleanerem i poczekaj aż wyschnie.
 3.  Nałóż cienką warstwę bazy, dbając by dokładnie wypełnić powierzchnię paznokcia oraz zabezpieczyć jego wolny brzeg.
 4.  Po około 1 minucie nałóż drugą wartę bazy i poczekaj do jej wyschnięcia.
 5. Tak przygotowane paznokcie gotowe są do naniesienia na nie kolorowego lakieru do hybryd, utwardzanego pod lampą UV lub LED oraz zakończenia stylizacji klasycznie – topem i cleanerem.

Jak usunąć bazę PEEL OFF?

Manicure należy podważyć drewnianym patyczkiem lub radełkiem, następnie ostrożnie
i delikatnie odseparować go od płytki. Po tym zabiegu paznokcie należy przemyć cleanerem.

O czym należy pamiętać?

W przypadku, gdy płytka jest szorstka lub był na niej wykonywany manicure hybrydowy z użyciem zwykłej bazy, powierzchnię paznokcia należy wypolerować polerką o wysokiej gradacji (najlepiej 2000), by zamknąć strukturę paznokcia.

 • Nie należy matowić płytki paznokcia.
 • Nie należy utwardzać bazy w lampach LED czy UV; baza powinna wyschnąć sama.
 • Poszczególne warstwy bazy powinny być cienkie o dobrze wysuszone. W przeciwnym razie baza może się wykruszyć.
 • Nie należy stosować bazy pod żel.
 • Nie należy stosować topu NO WIPE; rekomenduje się wyłącznie klasyczny top.
 • Dobrze jest zabezpieczać wolny brzeg paznokcia podczas każdego etapu wykonywania stylizacji.

Masz nowy pomysł na wygląd swoich paznokci? Baza PEEL OFF pomoże ci szybko i sprawnie zmienić stylizację. Pozytywne opinie o produkcie naszych klientek potwierdzają jego fenomen. Odwiedź nas: https://neess.pl/home/351-baza-peel-off-8ml-5907549276192.html

1 Komentarz

 1. Bardzo polecam ten produkt. Przez matowienie płytki miałam bardzo słabe paznokcie. Moczenie w acetonie je dodatkowo wysuszało. Używam tej bazy już 3 miesiąc i nie zamienię na inną. Paznokcie zmieniam co dwa tygodnie bo mam już spory odrost i dzięki tej bazie robię to bez obaw o zniszczenie płytki. Naprawdę super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *