Jak Wykonać Przedłużenie za Pomocą Base EXTENSION Charbonne krok po kroku + Stylizacja Paznokci

Witajcie! Często jest tak, że złamie się nam paznokieć, nawet gdy lekko się uderzymy. Jest to normalna spawa, my kobiety mamy wiele obowiązków, dużo pracujemy, więc o złamanie nie trudno. Co wtedy zrobić?

Osobiście obradzam spiłowanie czy obcięcie tylko uszkodzonego paznokcia i pozostawienie go krótszego, ponieważ wygląda to nieestetycznie. Mamy więc dwa wyjścia, skrócić wszystkie paznokcie, bądź przedłużyć złamanego paznokcia.

Przedłużanie – jest to rzecz bardzo prosta. Dla tych z Was, które nie miały styczności z przedłużaniem mam sprawdzony produkt od Gabrielle Nails a jest to Base EXTENSION Charbonne. Aplikacja kosmetyku jest bardzo prosta, jedyna dodatkowa rzecz której potrzebujemy to forma, na której wykonamy nasze przedłużenie. Jest ona łatwo dostępna więc bez problemu ją kupicie.Jak wykonać przedłużenie za pomocą Base EXTENSION Charbonne krok po kroku.

1. Złamany paznokcie obcinamy i przegotowujemy tak jak do aplikacji hybrydy (wycinamy/odsuwamy skórki, matowimy płytkę, nakładamy primer)

2. Pod paznokieć podkładamy formę tak by idealnie wpasowała się z naszym paznokciem, dzięki temu unikniemy uskoku pod paznokciem.

3. Początkowo pierwszą warstwę produktu nakładamy tylko na formę delikatnie przeciągnąć go na naturalną płytkę, tworząc kształt brakującego paznokcia i utwardzamy w lampie (30 sekund lampa LED, 2 minuty lampa UV) .

4. Przy kolejnych warstwach produkt nakładamy już na cały paznokieć, również utwardzamy.

5. Gdy mamy już wystarczająco gruby paznokieć (w moim przypadku wystarczyły 3 warstwy produktu), przemywamy go cleanerem i za pomocą pilnika opracowujemy kształt.

6. Malujemy paznokieć lakierem hybrydowym w moim przypadku jest to Charbonne 138.


GOTOWE!

Base EXTENSION Charbonne ma również zastosowania jako baza pod dowolną hybrydę w celu utwardzenia płytki naturalnej.

Kolejną rzecz jaką pokaże Wam w dzisiejszym poście to letnia stylizacja wykonana hybrydami Charbonne, które możecie kupić w sklepie Gabrielle Nails.

Kolory hybryd, których użyłam do wykonania stylizacji to: 103, 108, 109, 16.

Podczas wykonywania manicure, oraz przedłużania korzystałam z lampy SUN-5 . Jej recenzja, również znajduje się nie moim blogu: Jaką Lampę Wybrać? Lampa UV LED z wyświetlaczem 48W od Gabrielle Nails pod Lupą, jeśli jesteście zainteresowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *